Miroslava Vybírala čeká zajímavá výzva. Foto: tatranstresovice.cz
29. 6. 2018 Švýcarsko (5) KOMENTÁŘŮ

Trenér Vybíral bude po konci u žen Tatranu trénovat mládež švýcarského Thurgau

 Miroslav Vybíral má nečekaně nové angažmá. Poté, co po třech letech skončil u extraligových žen Tatranu sice avizoval, že si dá od trénování na nějakou dobu pauzu, jeho kariéra ale nakonec nabere nečekaný směr. Ve švýcarském Thurgau totiž bude působit u mládežnických týmů.

Miroslav Vybíral strávil na lavičce tatranských žen tři sezony. V té první s Tatrankami sestoupil z extraligy do 1. ligy, kterou se mu v následující sezoně povedlo vyhrát a v minulém ročníku se Tatranu povedlo uhájit extraligovou příslušnost v prvním kole play down na úkor Židenic.

Po třech letech plánoval přestávku, nakonec ale míří do Thurgau. „Skutečnost se vyvinula jinak, než jsem předpokládal, a po měsíci florbalového volna jsem využil možnosti od Tatranu a Jirky Jakoubka se podívat do Thurgau, kde sháněli trenéra. Událo se to všechno tak rychle, že jsem se najednou objevil ve Švýcarsku,“ popisuje na webu Tatranu.

Vybíralovi, který v Tatranu působil také u dorostenců by nová práce neměla dělat problém. „Ve Floorball Thurgau budu mít v nadcházející sezóně na starost tým U21 a budu vypomáhat u týmu U18,“ prozradil Miroslav Vybíral.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*