Ondřej Riebauer se podílel na kanonádě Kanonýrů proti Slovanu.
6. 11. 2018 1. liga (0) KOMENTÁŘŮ

Hattrick opět na čele 1. ligy, Kladno nešetřilo Slovan a nasázelo mu 21 gólů

Polovina základní části se pomalu blíží, v 11. kole dvakrát přišly o body favoriti. Nejprve si Petrovice počíhaly na Black Angels, České Budějovice ve třetí třetině stáhly o body Ústí. Ostrava doma nepustila Litvínov za ziskem. Hattrick cestoval do Chomutova, Start do Náchoda. Slovanu nevyšlo ani jedno z dvojice utkání, na Kladně dali Kanonýři hostující obraně pořádně zabrat.

Andělé vsítili branku Petrovicím jako první, ale ještě během první třetiny bylo srovnáno a Pražané se do vedení po zbytek utkání ani jednou  nedostali. Dvěma zásahy se na vysoké výhře podíleli Petr Kašpar a Marcel Jakubec.

Druhá třetina v Budějovicích patřila Ústí, za které se prosadil Štorek a Cabejšek, střídavě startující z pražských Bohemians. Do závěrečné části vkročili vydařeněji domácí, v rozpětí necelých šesti minut srovnali, následně Bučok přisoudil tři body Štírům.

Bivojové na body nedosáhli, především proto, že Ostravanům vyšel vstup do utkání 4:1. Před počátkem třetí třetiny už hájili daleko těsnější, jednobrankové vedení, o nějž už domácí nepřišli. Matador Hulič si připsal tři kanadské body za branku a dvě náhry.

Velkou zásluhu měl na výhře Kunratic výkon odchovance Vojtěcha Plačka, který v Náchodě mířil třikrát přesně a ještě u jedné branky asistoval. Zásadní pro vývoj byla prostřední třetina, ve které hosté získali relativně pohodlný náskok. Zrádné vedení o tři góly v závěrečné části Start pojistil dalšími dvěma zásahy.

Výhra Brna v Chomutově šla po známé trase Onráček – Coufal, která si dohromady připsala deset bodů, první jmenovaný sedm. Domácí však nebyli bez šance, po konci druhé třetiny vedli hosté 5:7. V závěru Hattrick náskok navýšil a Chomutov se do bližšího kontaktu už nedostal.