Nepříjemná situace pro pardubické Sokoli, kteří se aktuálně nacházejí v karanténě. Foto: Sokoli Pardubice, Český florbal Nepříjemná situace pro pardubické Sokoli, kteří se aktuálně nacházejí v karanténě. Foto: Sokoli Pardubice, Český florbal
5. 9. 2020 Superliga (0) KOMENTÁŘŮ

Superligové Pardubice jsou v karanténě, odložily první dvě utkání nejvyšší soutěže

 Pandemie viru COVID-19 a následná karanténí opatření ukončily minulou florbalovou sezonu a začínají se podepisovat také na té právě začínající. V 1. lize mužů už své utkání odložilo Kladno, ještě před ním nenastoupily florbalistky Bulldogs Brno do základní skupiny poháru Českého florbalu a nyní sáhly k odložení zápasů Livesport Superligy také Pardubice, které jsou v karanténě.

V karanténě jsou superligové Pardubice, které tak odložily první dva zápasy nového ročníku Livesport Superligy s Mladou Boleslaví a Tatranem Střešovice. „Vzhledem k tomu, kdy nám karanténa končí, se nejsme schopni vrátit do tréninku dříve než koncem dalšího týdne a proto jsme odložili i utkání prvního a druhého kola Superligy,“ okomentoval situaci na klubovém Facebooku trenér A týmu Martin Zozulák.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*