24. 12. 2020 Podcasty (1) KOMENTÁŘŮ

Florbal.cz podcast: Promluví Tatran do boje o titul? A jak si vedli Češi na severu? Odpovídal i Jakub Gruber

 V Česku se v říjnu kvůli pandemii koronaviru opět zastavil život včetně sportu. České kluby ale dokázaly pružně zareagovat a některé své hráče poslaly na sever. Jedním z nich byl také mladoboleslavský univerzál Jakub Gruber, který si vyzkoušel angažmá ve švédském Dalenu. V dalším díle Florbal.cz podcastu tedy mohl referovat o této cenné zkušenosti. Řeč byla také o Mladé Boleslavi, Jiřím Curneym nebo o aktuálním vývoji v nejvyšší soutěži.

Filip Forman okouzlil švédskou florbalovou veřejnost. Dalo se to čekat? A kdo další zaujal během krátké mise na severu? A jak náročné bylo domluvit českým hráčům angažmá ve Švédsku? Kromě Tomáše Rambouska, sportovního komentátora stanice Nova Sport, a Jakuba Švejkovského, novináře a bývalého hráče Tatranu, Sparty a Karlových Varů, odpovídal na otázky florbalista a sportovní manažer Mladé Boleslavi Jakub Gruber.

A jaký vůbec byl florbalový rok 2020? Dají se vybrat hráči, kteří nejvíce zazářili? Koho naši hosté jmenovali? A jaký bude rok 2021? Ve druhé polovině podcastu jsme rovněž zavzpomínali na nedávno zesnulého brankáře Michala Rebra. Jakub Švejkovský i Jakub Gruber s Michalem sdíleli ve střešovickém Tatranu kabinu. I touto cestou bychom proto rádi uctili Michalovu památku!

I. část – 0:00
Jak si vedli čeští hráči v SSL?
II. část – 25:39
Restart Livesport Superligy: Suverenita Vítkovic, forma Mladé Boleslavi a vzestup Tatranu
III. část – 49:27
Vzpomínka na zesnulého brankáře Michala Rebra
IV. část – 53:56
Nejlepší florbalisté v roce 2020 a jaký bude rok 2021?


Autor: Gustav OndrejčíkKOMENTÁŘE

  • hudino napsal:

    Souhlasím s diskutujícími, Vítkovice se ukázaly v dost špatném světle, ve smyslu „kašleme na jednotlivce, jeho osobní vývoj, jen ať máme titul, seveřanům nevěříme, kdo ví jestli ty hráče vůbec vrátí, bude to devalvace českého florbalu, raději ať běhají v zimě v Běláku než ať trénují lepší tréninky v lepší lize“.
    Absolutně nepochopitelné.

Napsat komentář

*