6. 2. 2021 Podcasty (5) KOMENTÁŘŮ

Forma Bohemky, kouč Jedlička a Mika Kohonen. Jakub Šárka byl hostem Florbal.cz Podcastu

 Livesport Superliga nabrala v lednu zběsilé tempo a jednotlivé týmy se musely dost činit. Jedním z hodně vytížených celků byli i pražští Bohemians, kteří během 30 dnů odehráli 11 utkání. Nejen o nahuštěném programu, ale také o trenéru Michalu Jedličkovi nebo o talentovaných spoluhráčích pohovořil útočník Jakub Šárka.

Už dlouho se Bohemce předpovídá světlá budoucnost. Podaří se letos týmu bouřliváka Michala Jedličky dosáhnout na nějakou vyšší metu? A utáhnou „klokany“ talentovaní florbalisté Filip Forman, Jakub Buršík a další? A jaký vztah má Jakub Šárka s dlouholetým koučem Bohemky, který ho vedl už v mládežnických kategoriích?

V dalším díle Florbal.cz podcastu jsme stihli probrat rovněž posun Mladé Boleslavi na první příčku tabulky, návrat Petra Salát zpět na superligová kolbiště nebo konec bohaté kariéry finského matadora Miky Kohonena. Na otázky kromě útočníka Bohemky odpovídali také Tomáš Rambousek, sportovního komentátora stanice Nova Sport, a Jakub Švejkovský, novinář a bývalý hráč Tatranu či Sparty.

A bonus pro fanoušky ženského florbalu! Premiérově jsme se totiž věnovali také nejvyšší soutěži žen! Restart extraligy jsme detailně probrali s redaktorem Florbal.cz Michalem Dannhoferem. Jaké týmy si to letos rozdají o titul? Komu se restart vydařil a komu naopak ne? A která mladá florbalistka svým výkonem překvapila? Přejeme příjemný poslech, najdete nás tradičně na Soundcloud a na Spotify.

I. část – 0:00
Forma Bohemians a vliv Michala Jedličky
II. část – 28:30
Boleslav na 1. místě a comeback Petra Saláta v Liberci
III. část – 44:00
Michal Dannhofer o restartu ženské extraligy
IV. část – 59:00
Legendární Mika Kohonen ohlásil konec kariéry


Autor: Gustav OndrejčíkKOMENTÁŘE

 • fanda napsal:

  Největší pravdou je ta část o snímání florbalu televizí a o přenosech. Super

 • Majkl napsal:

  Baví mě vás poslouchat pánové! Parádní témata a pohledy do zákulisí. Díky a těším se na další. 🙂

  • Gustav Ondrejčík napsal:

   Děkujeme moc! Kdybyste měl (nebo i další posluchači měli) nějaké náměty nebo návrhy, můžeme klidně popřemýšlet o tématech do dalších dílů.

   • hudino napsal:

    Cokoli o čem mluví Rambo, a kdybyste se dokázali domluvit ať píše nějaké častější vhledy, co tvoří na svůj blog i tady, jen lépe!

 • ADALBERT napsal:

  Zajímavé téma pro mě je ten komentář v přenosech ze zápasů. Co jsem si stihnul všimnout, tak velmi dobrý je třeba teď na Tatranu (akorát koukám na Tatran-Chodov), v Boleslavi, nebo dlouhodobě na SKV. Naopak strašný je to v Pardubicích, kde se dva komentátoři překřikují, jak kdyby byli placený za počet slov. Méně je v tomto případě často více.

Napsat komentář

*