Derby mezi Chodovem a Startem ovládl celek z Jižního Města. Foto: Otakar Prášek Derby mezi Chodovem a Startem ovládl celek z Jižního Města. Foto: Otakar Prášek
12. 2. 2021 Extraliga žen (2) KOMENTÁŘŮ

Odloženo! Tři extraligové týmy o víkendu nebudou hrát, v neděli tak jen 3 zápasy

 V návaznosti na pozitivní test jedné z hráček reprezentace juniorek a následnou karanténu celého národního týmu po soustředění v Kutné Hoře se v Extralize žen poměrně razantně ztenčil víkendový program. O tomto víkendu se zatím nebude hrát minimálně 5 zápasů, když vůbec nenastoupí týmy Chodova, Startu98 a Tatranu Střešovice.

Toto reprezentační soustředění pořádně nabouralo extraligové plány. Následující víkend byly sice na pořadu dne zápasy 6. a 7. kola, nicméně hned pět se jich neuskuteční. V sobotu se neodehraje zápas mezi Startem98 a Tatranem, do Mladé Boleslavi pak nepřijede Chodov.

V nedělním programu zůstaly pouze tři zápasy, nedojde tak například na očekávaný souboj Ostravy s Chodovem, Tatran se nestřetne s Bohemians a Start98 nezměří síly s Olomoucí.

Neděle tak přinese pouze brněnské derby, souboj Vítkovic s Panthers a duel Jičína s Mladou Boleslaví.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

  • Smisek napsal:

    Nechapu rozhodnuti a potazmo dodrzovani, Vitky hraji a ostatni tymy ne. Regulernost je ta tam, k zamysleni jestli nebylo spravedlivejsi odlozit obe kola pro vsechny tymy. Tymy ktere mely vice hracek odehraji odlozene utkani v plne sestave, kdezto tymy ktere mely jednu , dve hracky musi odehrat bez nich.

    • Tom napsal:

      Hrát mohou všechny týmy. Bohužel unie nezajistila pravidla tak, jak mají repre srazy jiných sportů, aby nemuseli všichni do karantény. Vítkovice hrají, protože už mají pro Covid dost odložených zápasů a potřebují to dohánět i třeba v oslabené sestavě.

Napsat komentář

*