Dlouholetá kapitánka Bohemians Hana Poláková. Foto: FbŠ Bohemians Dlouholetá kapitánka Bohemians Hana Poláková. Foto: FbŠ Bohemians
14. 5. 2021 Ženský florbal - Zahraničí (6) KOMENTÁŘŮ

Bohemians ztrácí kapitánku a legendu: Hana Poláková míří do švýcarských Riders společně s Loudovou

 Florbalistky Bohemians budou mít v příští sezoně novou kapitánku. Na své první zahraniční angažmá se totiž vydává jejich dlouholetá vůdkyně a legenda klubu Hana Poláková. Ta po osmi letech v zelenobílých řadách míří do FB Riders, celku ze švýcarské nejvyšší soutěže. Společně s ní odchází také obránkyně Veronika Loudová.

Hana Poláková si jméno udělala již v ELITE Praha, se kterým v minulosti Bohemians spolupracovali a nyní opouští zelenobílý tým po osmi letech. Podobně jako v ELITE, kde tvořila nerozlučnou dvojici s Michaelou Rullovou, tak v Bohemians byla její věrnou parťačkou Adéla Bočanová. O osm let mladší Loudová přišla do Bohemians v roce 2017 z Liberce.

V posledním týmu NLA působily v uplynulé sezoně Petra Mandátová s Annou Bachratou, v minulosti pak například také Martina Čapková.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • Ferda napsal:

  Nejen rozhodčí jásají…

 • Leo napsal:

  Konečně bude v extralize bezpečněji 🙂

  • Jirka napsal:

   Bezpečněji bude, až tebe zavřou do Bohnic, Kosmonos nebo do Opavy, podle toho kam to máš blíž. Cos na rozdíl od ní dokázal ty? Hraješ 15 let extraligu a ve 33 patříš mezi nejproduktivnější hráče klubu i ligy? Reorezentoval jsi ČR několik let a úspěšně? Tak mlč a šoupej nohama. Neškodila by omluva Hance! – V ženské lize bude bezpečněji, až nebude hrát Jičín.

Napsat komentář

*