Kapitánku FBC Ostrava čeká dlouhá pauza. Foto: FBC Ostrava Kapitánku FBC Ostrava čeká dlouhá pauza. Foto: FBC Ostrava
11. 1. 2022 Extraliga žen (1) KOMENTÁŘŮ

Kapitánku Ostravy Nelu Škopkovou čeká po zranění v derby dlouhá pauza. Moc si vážím podpory, vzkázala

 Florbalistky FBC Ostrava se zřejmě do konce sezony budou muset obejít bez své kapitánky Nely Škopkové. Ta utrpěla komplikovanou zlomeninu vřetenní kosti u zápěstí poté, co nečekaně upadla v přerušené hře. Příští týden ji tak čeká operace.

Byla to velmi nepříjemná situace: těsně před polovinou základní hrací body Škopková běžela mimo záběr kamery směrem dozadu, když se najednou zřítila k zemi. Obavy zvyšoval už jen samotný fakt, že Škopková má cukrovku, nicméně po několika minutách bylo zřejmé, že se naštěstí nejedná například o selhání oběhového systému.

Přesto Škopkovou čeká dlouhá pauza, podle svého týmu totiž utrpěla komplikovanou zlomeninu vřetenní kosti u levého zápěstí. „Chtěla bych poděkovat všem, kteří se o mě starali do příjezdu záchranné služby. Dále také těm, kteří mě dennodenně podporují a pomáhají, vážím si toho! Doufám, že holky zvládnou úspěšně poslední zápasy základní části a v play off předvedou své maximum,“ uvedl Nela Škopková.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

  • Pane novinář napsal:

    a co třeba Kubečková, Bačová, které se od MS neobjevily v žádném utkání? Nehraje ani Hanžlíková už dlouho? Trochu víc novinařiny by to chtělo.

Napsat komentář

*