Hana Koníčková ukončí po světovém šampionátu v Uppsale reprezentační kariéru. Foto: Český florbal Hana Koníčková ukončí po světovém šampionátu v Uppsale reprezentační kariéru. Foto: Český florbal
31. 3. 2022 Ženský florbal - Zahraničí (1) KOMENTÁŘŮ

Tažný kůň pro mladé. Hana Koníčková podepsala novou smlouvu s Red Ants

 Bývalá česká reprezentantka, rekordmanka v počtu startů za národní tým, se kterým získala v roce 2011 bronzové medaile, hráčka, která má za sebou angažmá ve finské a švýcarské nejvyšší soutěži. Tím vším je obránkyně Hana Koníčková. Její kariéra na klubové úrovni nekončí, Red Ants dnes oznámili prodloužení smlouvy se zkušenou florbalistkou.

Hana Koníčková je spojená především s libereckým florbalem, doma má české ligové zlato s Vítkovicemi, kdy symbolicky rozhodla první ostravské Superfinále, vyhrála také finskou nejvyšší soutěž s NST Lappeenranta v ročníku 2015/2016.

Nyní přidá třetí sezonu v dresu švýcarského týmu Red Ants Rychenberg Wintherthur, předtím působila v týmu Kloten-Dietlikon Jets. „Česká legionářka může být využita na rozdílných pozicích díky své sportovní všestrannosti a současně je tažným koněm pro mladé hráčky v týmu. Těšíme se na další sezonu s Hanou,“ uvedl klub v krátkém tiskovém prohlášení.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

  • dudacek napsal:

    Jako by z ní všechno spadlo a hraje to pro radost a dá se říct, že moooc dobře, že by ještě zkusila ten nejkrásnější dres ???

Napsat komentář

*