Michal Pažák mění Spartu za Vítkovice. Foto: ACEMA Sparta Praha Michal Pažák mění Spartu za Vítkovice. Foto: ACEMA Sparta Praha
19. 5. 2022 Superliga (3) KOMENTÁŘŮ

Kapitán slovenské reprezentace Pažák mění Spartu za Vítkovice. Stane se ještě lepším, věští Krásný

 Kapitán slovenské reprezentace mužů Michal Pažák mění v rámci české Superligy dres. Po čtyřech sezonách totiž opouští pražskou Spartu a rozhodl se pro přesun do Vítkovic. Do nového angažmá podle svých slov míří s nejvyššími ambicemi a věří, že jeho kariéra dostane potřebný impuls.

Již dříve odešel do švýcarských Malans útočník Lukáš Ujhelyi, nyní opouští Spartu také jeho krajan a kapitán slovenské mužské reprezentace Michal Pažák. Ten se rozhodl po čtyřech letech vyměnit Spartu za působení ve Vítkovicích. „Přestup do Vítkovic se zrodil relativně rychle a po zhodnocení všech pozitiv a negativ jsem se rozhodl změnit své florbalové působiště. Těším se na životní změnu a nový impuls. Ve Vítkovicích je množství českých reprezentantů, takže věřím, že mě nové angažmá posune hlavně po florbalové, ale také lidské stránce. Přestupuji s nejvyššími ambicemi a udělám maximum k tomu, abychom byli jako tým úspěšní,“ řekl v tiskové zprávě ostravského oddílu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený FAP Agency (@fapagency)

Podle prezidenta a předsedy správní rady Vítkovic Tomáše Krásného se jedná o přímou náhradu za dvojici Marek Bräuer – Martin Nehera. „Jsme rádi, že se nám podařilo dohodnout se právě s Michalem, který již je zkušeným hráčem, ale stále také mladým, který na sobě chce pracovat. Jsme připraveni mu pomoci stát se ještě lepším hráčem, než jakým nyní je a věříme, že bude platnou součástí týmu,“ uvedl Krásný.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*