Kati Eteläpää v debatě s Lukášem Procházkou. Foto: Lubomír Skála, Český florbal Kati Eteläpää v debatě s Lukášem Procházkou. Foto: Lubomír Skála, Český florbal
15. 4. 2023 Extraliga žen (4) KOMENTÁŘŮ

Miluju české Superfinále kvůli atmosféře, čekám hodně emocí a soubojů, hlásí Kati Eteläpää

 České Superfinále se nenechá ujít. Také proto, že v O2 Aréně bude zápolit několik hráček, které ji zajímají z hlediska národního týmu. Řeč je o asistentce hlavního trenéra české ženské reprezentace Lukáše Procházky Kati Eteläpää. Ta očekává v ostravském derby řadu emocí a soubojů.

Kati Eteläpää je zkušenou florbalovou trenérkou, která úspěchy slavila jak ve Finsku, tak ve Švýcarsku, které se stalo jejím druhým domovem. Na klubové úrovni vedla například PSS nebo Red Ants, od loňského roku je pak asistentkou Lukáše Procházky u české reprezentace žen.

České Superfinále si tak nenechá ujít. „Tentokrát si skutečně můžete říct, že je „čas derby“, což je vždy něco speciálního pro oba týmy, ale také pro fanoušky. Očekávám vzrušující utkání se spoustou emocí a tvrdých soubojů. Miluju české Superfinále kvůli atmosféře! Jsou zde také zajímavé tváře ke sledování pro národní tým, takže se na Superfinále opravdu těším,“ hodnotí pro Florbal.cz.

Českou ženskou reprezentaci čeká na začátku prosince letošního roku světový šampionát v Singapuru. Ve skupině se náš národní tým utká se Švédskem, Polskem a Slovenskem.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • dudacek napsal:

  Kdy už konečně nahradíte tu načančanou šaškárnu pořádnou serií na čtyři vítězství, kde vyhraje opravdu ten nejlepší a ne ten který se lépe vyspí???

 • flrbl napsal:

  Myšlenka: Zachovat projekt Superfinále florbalu ale přesunout ho na pohárovou soutěž, kam se i více hodí. Větší prestiž pro pohár, ted navíc tam jde i o lístek na Pohár mistrů. A v lize dát finálovou sérii jako je celé play off na 4 vítězné zápasy. = Superfinále v O2 aréně zůstane pro pohár, zatraktivní se pohárová soutěž a finále ligy bude sportovněji zajímavější a přínosnější.

 • Tak určitě napsal:

  A do toho poharoveho finale v O2 Arene by se postupovalo v playoff na 1 vítězný zapas ne? To by bylo ohromne prestižní 😀 Nebo by se pohar hral treba jen na 3 vítězné zapasy?🤪

 • Alise napsal:

  Thank you for the material, it gave me new ideas for development. http://www.lacartes.com/business/PinUpCanada/2279610

Napsat komentář

*