Milan Tichý je nově hráčem Chodova. Foto: Florbal Chodov Milan Tichý je nově hráčem Chodova. Foto: Florbal Chodov
18. 5. 2023 Superliga (20) KOMENTÁŘŮ

Čtvrté angažmá v Superlize pro Tichého, jde na Chodov. Nový impuls, říká

 Třicetiletý obránce Milan Tichý se přesouvá z České Lípy na Chodov, který tak míří za svým čtvrtým angažmá v Livesport Superlize. V minulosti již působil kromě České Lípy také v Mladé Boleslavi a Bulldogs Brno. Změna působiště je součástí komplexních změn v Tichého životě.

Třicetiletého Milana Tichého čeká řada životních změn, jednou z nich bude působení v řadách Chodova. „Pro Chodov jsem se rozhodl z několika důvodů, tím hlavním byla změna v osobním životě, se kterou se pojí nové město, zaměstnání, bydlení. Dávalo mi proto smysl, aby bylo nové vše, tudíž jsem chtěl i nový sportovní impuls. Zároveň jsem na sobě v poslední sezoně cítil určitou herní stagnaci, nebyl jsem se svými výkony spokojen. Od prvního setkání s Davidem a Ondrou jsem cítil pohodovou a otevřenou atmosféru, se kterou snad vkročíme i do sezony. Z osobního hlediska doufám, že zůstanu zdravý a budu schopen podávat kvalitní výkony,“ uvedl v tiskovém prohlášení.

Sportovní manažer Ondřej Neuman si pochvaluje průběh jednání. „Občas bývají jednání náročná a dlouhá. S potěšením konstatuji, že u Milana to bylo jiné – naprosto ujasněné představy a motivace, komplexní pohled na florbal, otevřená a jasná komunikace a samozřejmě Milanovo resumé. Jakmile jsme si toto poskládali vedle sebe, byli jsme přesvědčeni, že tohle je správné rozhodnutí, které dává smysl. Vážím si tohoto přístupu a osobně se na spolupráci moc těším – myslím, že Milan u nás dokáže velké věci a pomůže nám posunout tým, nejen herně, o podstatný krok dále,“ píše se v tiskovém prohlášení.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • Play down napsal:

  To vypadá na zajímavý dostihy o sestup. Vinohrady mínus nejproduktivnější hráč, Pardubice mínus nejproduktivnější hráč, Lípa mínus dva klíčoví hráči. Uvidíme co Vary a Butchis

  • Pepa napsal:

   Predikce sezony 2022/23
   1. Tatran
   2. Bolka
   3. Sparta
   4. Vitky
   5. Bohemka
   6. vinohrady
   7. blaci
   8. Butchis
   9. Ostrava
   10. Vary
   11. Pardubice
   12. Lipa

   Vyhraje tatran, sestoupi Lipa, postoupi kladno

 • Pepa napsal:

  OPRAVA
  Predikce sezony 2022/23
  1. Tatran
  2. Bolka
  3. Sparta
  4. Vitky
  5. Chodov
  6. Bohemka
  7. vinohrady
  8 . blaci
  9 . Butchis
  10. Liberec
  11. Ostrava
  12. Vary
  13. Pardubice
  14. Lipa

  Vyhraje tatran, sestoupi Lipa, postoupi kladno

  • Tomáš napsal:

   *2023/2024
   Tatran nevyhraje, bez Němečka budou poloviční.
   Vinohrady takhle vysoko nebudou.

  • Peter napsal:

   Taky nevidím Vinohrady tak vysoko a popravdě ani Butchis, podle mě nebudou poslední protože ten spodek bude přeci jen vyrovnanější, ale hned na předkolo je nevidím, ale třeba ano, bude to dost otevřený.

  • ADALBERT napsal:

   budou klasicky tři skupiny týmů: „o titul“ – tatran, vítky, bohemka, sparta, bolka. „střed tabulky“ – chodov, blaci. A dojde k hroznýmu rozšíření skupiny týmu „boj o předkolo play off“ – SKV, butchis, liberec, ostrava, vary, pardubice, lípa. Sestup pokud odejde Krajcigr, tak Lípa, pokud neodejde, tak Vary.

   • hudino napsal:

    Vinohrady budou níže, jinak souhlas. Bohužel Liberec a Ostrava vzhledem k soupiskám opravdu jdou do skupiny „kentus“ a Lípa a Pardubice kvůli k odchodům kvalitativně k Varům. Butchis nebude posilovat a pozná realitu SL oproti 1. lize, případně národce (která už začíná být herně jako 1. liga, vzhledem ke hráčům kteří nechtějí cestovat ale chtějí hrát na úrovni).

    Liga jde celkově kvalitativně níže a koncentrace top hráču do Boule, Tatranu a Sparty v Čechách a Vítek v Ostravě ji nepomůže.

 • Richo napsal:

  Je Tichý opravdu dobrá podpora na cestě omlazení a preferování svého mládí, co Chodov před rokem vyhlašoval? Nebo to znamená 90% zápasů po první třetině hrajeme stejně na dvě lajny starých?

  U Lípy, Ostravy a Varů to hrozí průšvihem. Z Lípy odešel Peška (přes 40 bodů) a následovat do Sparty ho chtěli i Tichý a Krajcigr, ta je nechtěla, tak nakonec Tichý Chodov a uvidíme, zda Krajcigr Vary nebo Liberec. Ostrava měla možnost do toho letos šlápnout, ale jejich scouting po národních ligách nebudí moc nadějí. U Varů by do toho museli nasypat hromadu peněz, aby se něco změnilo.

  • hudino napsal:

   Ostrava má stejný problém jako Vary – buď nasype nebo za ní nikdo nechce hrát – a proč taky? Trénovat 5x týdně (s vidinou, když bude dobrá sezona) a pak prohrát v předkole nebo v 1/4 finále 0:4? A na některé výjezdy jezdit se Segetou? Za 100k ročně možná…

   Stejně tak Vary – dostávat jistě „bídu“ a ještě jezdit přes hodinu do Varů? Možná tak Zapletal 🙂 ale jinak taky pod kilo nikdo…

   • Peter napsal:

    Já už jsem se lekl že myslíš kilo měsíčně a pak jsem si to přečetl ještě jednou a už mi to dalo větší smysl. Vary do toho budou muset kopnout a hodně zainvestovat jestli se nechtějí placat jako vloni, navíc tam končí snad půlka týmu, čili je to víc než potřeba

  • Tomáš napsal:

   Nejenom Tichý jde mimo vyhlášenou koncepci omlazení, ale předpokládám, že dnešní (nebo některá příští) slibovaná posila Chodova bude Křenek.
   Ale za rok je taky možné, že všichni tito „pokročilý“ skončí, že to ještě chtějí jednou zkusit, jestli se nestane zázrak, a pak už přijde to mládí….
   Liga bude propastně rozdělaná a celkově kvalita zápasů až na pár asi půjde dolů.
   Jsem zvědavý na Butchis v Superlize.

  • Tomas napsal:

   To je zase nějaký drb nebo to je realita že Vary a Liberec jsou ve hře o Krajcigra?

  • Dvořka napsal:

   U Krajcigra je to trochu jinak. Naopak Sparta u se ho snaží 2 roky vyrvat z Lípy, ale je to o financích

 • Superliga napsal:

  Vy jste všichni komedianti, teprve je květen a už tady padají expertní prognózy, kdo letos sestoupí a kdo vyhraje titul. 😀

  Nikdo z Vás předpokládám, že superligový zápas ani herně nezažil a vypouštíte z pusy takové kecy.

  Každý rok odborník 😀

  • Superliga1 napsal:

   Aby ses neposral, tady je to diskuze fanoušků, žádný expertní setkání. A nevidím na tom nic špatného, když je okurková sezóna a stejně se nehraje. Nějak se lidi zabavit musí

  • hudino napsal:

   naopak si myslím, že hodně lidí v sidkuzích tady hraje nebo hrálo SL

  • Petr 2 napsal:

   Vidle to této diskuze stejně nehodíš. Schovej si to na příspěvky, kde to má smysl.

 • Alexa napsal:

  Thanks for the information premier bet

Napsat komentář

*