30. 1. 2011 Zahraničí (0) KOMENTÁŘŮ

Pixbo děkuje Rosénovi, Warberg s čistým kontem

Pixbo vstalo z mrtvých a v poslední chvíli vykřesalo naději na osmou příčku. Lišky prohrávaly v neděli v Linköpingu už 1:4 a dvě minuty před koncem 3:5. Přesto díky Isaacu Rosénovi stihly třináct sekund před koncem vyrovnat a v prodloužení zařídil veterán Daniel Dahl bod navíc. Tým z předměstí Göteborgu letos poprvé úspěšně zvládl prodloužení. Namísto ztráty šesti bodů je tak Pixbo jen čtyři body od osmé příčky.

Parádní výkon opět předvedl Warberg, který v Dalenu vyhrál 6:0 a v souboji bývalých reprezentačních gólmanů pokořil Peter Sjögren domácího Fredrika Hörnkvista. Aleš Zálesný se podílel na jednoznačném vítězství lídra tabulky jednou asistencí.

Linköping – Pixbo 5:6 pp (2:1, 1:0, 2:4 – 0:1)
Branky: 36. a 59. Agren, 17. M. Johansson ml., 19. A. Karlsson, 41. M. Karlsson – 7., 59. a 60. Rosén, 41. Glaerum, 53. Östholm, 63. D. Dahl.

KAIS Mora – AIK Stockholm 4:11 (2:4, 0:5, 2:2)
Branky: 8. a 49. Mbanza, 6. Hallvars Persson, 60. Lax – 5. a 40. Rydh, 9. a 38. Antener, 13. a 51. Stanley, 25. a 27. Kim Nilsson, 13. Edgren, 27. Egebrant, 43. Gillek.

Sirius – Caperiotäby 4:5 pp (1:2, 0:2, 3:0 – 0:1)
Branky: 7. Barck, 56. E. Svensson, 57. D. Johansson, 57. J. Eriksson jr. – 14. a 62. Hagberg, 15. Hedengran, 23. Ackevi, 30. Sundstedt.

Dalen – Warberg 0:6 (0:2, 0:3, 0:1)
Branky: 7. Emanuelsson, 10. a 40. Canerstam, 26. Hadelund, 28. H. Olofsson, 56. Svensson (ZÁLESNÝ).