Přeskočit na hlavní obsah
Superliga

Florbal se stěhuje do garáží

admin

15.9.2010

Ojedinělý projekt, během kterého na sebe narazí hráči nižších soutěží s extraligovým stars odstartuje v pátek odpoledne. Exhibiční turnaj by měl vyvrcholit o půl desáté večer, kdy se proti sobě postaví dva nejlepší týmy z řad veřejnosti a dva celky s extraligovými hráči.

„Ta kombinace turnaje pro veřejnost s účastí extraligových hráčů a navazující megaparty v tomhle ojedinělém prostředí garáží na Vyšehradě slibuje hodně silné zážitky. Osobně si nedovedu představit lepší zahájení florbalové sezony, než se potkat na takovéhle akci s kamarády, spoluhráči i protihráči,“ hlásil Lukáš Krejča, který bude hlavním strůjcem akce, jenž startuje ihned po skončení turnaje.

Informace o Garage Floorball Show naleznete zde.