Čtyřiadvacetiletý Lund posílil Boleslav v létě 2024, když přišel ze švýcarského St. Gallenu. Během dvou sezon v superlize odehrál včetně play off 66 utkání s bilancí 56+69 a 125 body tak pomohl ke dvěma mistrovským titulům. Vedle toho letos s týmem získal i Poháru Českého florbalu a vidět byl také v Champions Cupu.
Pár dnů po superfinále Mladá Boleslav oznámila Lundův odchod do zahraničí. Teď švédský vekloklub potvrdil jeho angažování. „Má zkušenosti z několika evropských lig a pochází z prostředí s vysokými výkonnostními nároky. Je to hráč, který je dravý a umí skórovat. Posílí náš útok,“ uvedl sportovní ředitel Falunu Rickard Hedlund.


