Timea Patakyová předvedla nevídanou verbální show. Foto: Repro YouTube Timea Patakyová předvedla nevídanou verbální show. Foto: Repro YouTube
5. 5. 2016 Ženský florbal - Zahraničí (25) KOMENTÁŘŮ

Styl hry? Do pi*e, nevím, co mám k***a odpovědět! Vulgární Patakyová dobyla internet

 Zapomeňte na narážku reportérky O2 Sport Hany Domnosilové o rozumné odpovědi vůči sparťanskému trenérovi Ščasnému. Internetová média mají nový hit, o který se postarala univerzálka slovenského týmu, jinak působící v ELITE Praha, Timea Patakyová. Ta okořenila rozhovor pro Mezinárodní florbalovou federaci po utkání Slovenek se Švýcarskem sprškou vulgarismů a doslova ovládla internet.

Pro Českou republiku je to možná dobře, namísto nečekané remízy 7:7 proti Polsku se mluví především o projevu Patakyové. Ta si totiž nejprve v utkání Slovenek se Švýcarskem připsala branku a asistenci a dostala ocenění pro nejlepší hráčku. To by ještě bylo hodno ocenění, jenže po utkání následoval rozhovor pro oficiální kanál Mezinárodní florbalové federace…

Pro ten si s sebou vzala na pomoc Sarah Charlotte Židekovou, která by se ale za pár minut nejraději neviděla. Patakyová, která mimochodem odmala žije v Česku a umí tak výborně česky, totiž rozjela nevídanou verbální show.

Začalo to přitom poměrně nevinně. „Tak co jim na to mám říct?,“ rozhodila rukama poté, co byla dotázána na to, co dělalo zápas tak náročným. A pak to přišlo. Patakyová měla definovat slovenský styl hry a jen bezprostředně vypálila: „Ty vole…,“ nevěděla, co má odpovědět.

Netradičního rozhovoru si všiml také slovenský Nový Čas. Foto: Repro cas.sk

Netradičního rozhovoru si všiml také slovenský Nový Čas. Foto: Repro cas.sk

Přesto to nakonec zkusila. „Styl hry? No já si myslím… Do p**e, nevím, co mám k**va říct. Ještě, že mi nerozumějí,“ smála se a zřejmě si neuvědomila, že kanadský reportér sice slovensky neumí, jenže video bude umístěno na internetu.

Nicméně, výkon Židekové je třeba ocenit. Snažila se z rozhovoru přeložit co jen šlo a dlouho se ani náznakem nenechala strhnout Patakyovou, která kromě vulgarit opakovaně propukala v hurónský smích, byť její Slovensko právě prohrálo klíčové utkání.

Nevydržela až na konci. Ještě pokračuj, musím si to v hlavě přeložit,“ pobídla Patakyovou při jedné z posledních odpovědí na otázku, co musí Slovensko zlepšit. „Už to máš do ha***u přeložené?,“ kontrovala Patakyová poté, co odpověď dokončila.

Až na úplný závěr si tak také Žideková ulevila. „Ku**a, to jsme doje**ly,“ říká na konci videa Patakyové, která má stále záchvat smíchu.

Popravdě? Ano, nehodilo se to. Florbal má propagaci, o kterou nestál, a je faktem, že celé téměř pětiminutové video už na YouTube Mezinárodní florbalové federace nenajdete. Nicméně, ve světě internetu asi nějakou dobu ještě žít bude.

Slovenky se dostaly také na web Deníku Sport. Foto: Repro isport.cz

Slovenky se dostaly také na web Deníku Sport. Foto: Repro isport.cz


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • Fbk napsal:

  Měla jsem tu „čest“ si proti ní zahrát… Takhle se bohužel chová i na hřišti, sprostá, hraje zákeřně… Tohle to zase jenom potvrdilo….

  • FBC napsal:

   Zřejmě jste prohrály, co?

   • Slunce napsal:

    Nechci se nikoho zastávat, ale řeč asi nebyla o výsledku, nýbrž o chování na hřišti… 😉

   • Fbk napsal:

    No to je jedno přeci. Zrovna o výsledku bylo rozhodnuto na začátku. Ale když hraje víc rukama než hokejkou a každý druhý hráčce řiká, jaká je p*ča a podobně, tak co si o ní mám asi myslet 🙂

 • Martin napsal:

  Nehodilo se to? Já bych to nazval mega ostudou. Kdyby holka měla 14 let, bral bych to jako projev puberty, ale u 19 leté holky….Asi má v hlavě hodně vymleto

 • Michel napsal:

  Už jsem měl možnost tuto slečnu vidět hrát a upřímně to co předvádí a jak se chová ? Raději nekomentovat.

 • FANDA napsal:

  a co na to pan Dominik Hruby ? on ji porad cpe mezi nej hracky u nas …..

 • kkkk napsal:

  ostuda. je mi špatne z takové hračky. A do toho hulí trávu a nikomu to nevadí a v elite stim nic nedělají. Když ji člověk na zápase potká tak je nafrnena a jen sprosta. Dal bych ji par facek at se probudí…..

  • napsal:

   tak ono celý Elite-Panthers je plný namyšlených hvězdiček, takže se není čemu divit.

   • Fbk napsal:

    Ale ona je v tomhle královna 😀

   • Fanda 2 napsal:

    A ty je znáš určitě osobně, že to o nich tvrdíš..nebo ti žádná nedala =D

    • P.E.S. napsal:

     To tam taky není moc těžký, stačí zaskočit s hráčkama do hospody po tréninku a je to. Víc chlastá snad už jen Tatran.

    • znalec napsal:

     Fanda 2 napsal:
     6.5.2016 (8:38)
     A ty je znáš určitě osobně, že to o nich tvrdíš..nebo ti žádná nedala =D

     Milý,blbý Fando 2. Ono asi, ani by mu dát, nemohly. Jelikož více jak 90% z nich jsou lesby 😀 😀
     To, ale nemění nic na tom, že většina z nich se na tom hřišti i mimo něj chová, jak bylo psáno, jako primadony. O tom, že hrají zákeřně atd netřeba dál mluvit.

   • uku napsal:

    hele do pantherů se nenavážej…

  • Kn napsal:

   Hlavně že ty jsi určitě největší borec na planetě

 • Jirka Bareš napsal:

  Nemám nic proti, když si někdo udělá v rozhovoru nějakou srandu, to naopak oceňuji, protože jinak jsou ty rozhovory často vesměs stejné(ono taky na co se mají reportéři pořád ptát a co jim mají hráči pořád říkat, že jo), ale tohle moc velkou úroveň nemělo, dle toho stylu projevu jí zřejmě vypadl mozek za mantinel při nějakém souboji na hřišti. Na druhou stranu – neřekla „tak určitě“, to se cení:-)

 • Vratislav Lorenc napsal:

  tomu rikam charisma!

 • Fanda 2 napsal:

  Pataky FC přořízlá huba pryč z Elite =D

 • ronyk napsal:

  No,loni při Prague games na mě nějakou náhodou při občerstvení vybylo místo na lavičce mezi asi třiceti juniorkami z různých týmů, podle dresů většinou z Prahy. Dovoluji si tvrdit že výše uvedená dívka není vyjímkou. Každá druhá v ústech retko a slovník pokročilého dlaždiče.

 • Jurca napsal:

  Palec hore pro ni … porad je to amatersky sport a jde tu o ho vno… proc by si z toho neudelala trosku srandu?a slovesnky svaz bude trestat 😀 tak to je jinaci LOL 😀 nechapu co resite … ten rozhovor byl celkove o nicem tak ho nemel ten kastan kanadsky ani zverejnit kdyz uz …

 • K_K napsal:

  Je to hodná holka. Taková šikovná a přítulná 🙂

Napsat komentář

*