Wiler zvládl otočit nepříznivý začátek. Foto: Flickr IFF Wiler porazil německý celek UHC Sparkasse Weissenfels. Foto: Flickr IFF
7. 10. 2017 Pohár mistrů (0) KOMENTÁŘŮ

Wiler s Šešulkou a Sikorou obsadil páté místo po výhře nad Weissenfelsem

Švýcarský úřadující mistr si po prohraném zápase s SPV zahrál o páté místo proti německému Weissenfelsu, který nestačil na Chodov. Švýcarský celek zvítězil 6:2 a na letošním Poháru mistrů tak skončil pátý.

Jako první se překvapivě do vedení dostal německý tým po brance Axela Kucha. Vedení mu vydrželo do 10. minuty, kdy srovnával Johnsson.

Následně přidal Wiler s Danielem Šešulkou v sestavě a Radkem Sikorou na trenérské lavičce tři branky. Ve 34. minutě se ještě Helrtovi podařilo z přesilovky snížit, závěr si ale Wiler pohlídal a dokráčel tak k výhře 6:2.

Wiler zvládl otočit nepříznivý začátek. Foto: Flickr IFF

VÝSLEDEK ZÁPASU O PÁTÉ MÍSTO:

Wiler-Ersigen – Weissenfels 6:2 (2:1, 2:1, 2:0)
Branky: 4. Kuch, 34. Herlt – 10. Johnsson, 19. Krahenbuhl, 23. Alder, 29. Affolter, 50. Kanzig, 56. Johnsson. Diváci: 281.