Petr Pražák (vlevo). Foto: Štěpán Tomš, Florbal Mladá Boleslav Petr Pražák (vlevo). Foto: Štěpán Tomš, Florbal Mladá Boleslav
16. 1. 2019 Superliga (1) KOMENTÁŘŮ

Chodov posílili Petr Pražák a Marek Švajný

 Chodov zareagoval na dlouhodobá zranění některých hráčů. Aktuálně třetí tým superligové tabulky posílili útočník Petr Pražák a univerzál Marek Švajný. Pražák se do modrobílého dresu vrátí po roce a půl.

Útočník Petr Pražák si na rok od florbalu odpočinul. Během podzimní části sezony se do florbalového kolotoče vrátil v dresu prvoligového Startu. Nyní vyslyšel nabídku Chodova a přichází na hostování. V modrobílém v minulosti odehrál 254 zápasů a je třetím nejproduktivnějším hráčem klubové historie.

Švajný bude hostovat z Otrokovic. Nejvyšší soutěž si zahrál také za ostravské FBC a Vítkovice. Celkově má na svém kontě 176 startů.

Tomáš Sýkora (Florbal Chodov) a Marek Švajný (Panthers Otrokovice). Foto: Český florbal, Florbal Chodov

Tomáš Sýkora (Florbal Chodov) a Marek Švajný (Panthers Otrokovice). Foto: Otakar Prášek, Český florbal

„Jsem velmi rád, že se nám oba příchody povedlo dotáhnout. V posledním období jsme pracovali s poměrně úzkým kádrem a přestože jsme zapojili mnoho našich nadějných juniorů, tak v play off jsou potřeba i zkušenosti a navíc chceme být úspěšní i v juniorské lize,“ okomentoval příchody kouč celku z Jižního Města David Podhrádský.

„Péťa Pražák je obrovský srdcař a o jeho přínosu jsem stoprocentně přesvědčen. Mára Švajný je konstruktivní hráč, který může hrát skoro kdekoliv, ale počítáme, že zvýší konkurenci v naší obraně,“ dodal k oběma hráčům.


Autor: redakceKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*