13. 2. 2019 1. liga (10) KOMENTÁŘŮ

Omluva za chybnou informaci ohledně klubu Start98

 Redakce Florbal.cz se omlouvá za zveřejnění mylné informace. V článku o 24. kole 1. ligy mužů ze dne 12. 2. 2019 jsme uvedli, že Start98 administrativně nesplnil podmínky pro účast v play off. Tato informace byla nepravdivá. Start98 totiž podmínky stanovené Českým florbalem splnil a mohl se tak stát účastníkem vyřazovací části 1. ligy.

Za uvedení v omyl se omlouváme všem čtenářům a zároveň také prvoligovému klubu Start98, jehož jméno jsme touto informací neúmyslně poškodili.


Autor: redakceKOMENTÁŘE

 • Fňuk napsal:

  Osobně bych Start ještě donominoval do play-off a play-off rozdělil do skupin po 3 týmech, kde by z každé skupiny postupoval jeden tým do finálové.
  Řádně bych ocenil snahu chodovské farmy alespoň touto cestou, která, jak vidno pobouřila bafuňáře proslulé Floorball Group, která zajišťuje slibnou budoucnost Startu98 s případným možným postupem do Superligy. Loni se to nepovedlo i třeba kvůli nesplnění divácké podmínky, letos to těsně uteklo herním projevem. Nutno ale uznat posun a splnění projektových podmínek. Zároveň si neodpustím skromné a dobře myšlené-cílené ponaučení, že bychom neměli zapomínat ani na herní stránku.

 • fanynka+ napsal:

  Do superligy nemůžou, kvůli Chodovu, zrovna tak Traveza
  nemůže do 1.ligy. Směšné.

  • Zkrat napsal:

   To by znamenalo, že je Start nesestoupitelný? Kdyby skončil 14., tak co? Traverza by byla přeřazena o ligu níž? Start by nesestoupil?
   A kdyby náhodou Chodov sestoupil, bude následovat administrativní sestoupení Startu i Traverzy? Je to zvláštní

   • devatesatosm napsal:

    A když náhodou vyhraje Traverza PO, tak bude Start sestoupen? A co když poté odmítne Traverza postup? To je hrozně dada 🙂

    • Jiri napsal:

     Byla to chyba jit do kolportu pod Bauera a Neumanna. Však si také hráči stěžují a nebo rovnou prchají. Group je výhodná pouze pro Chodov.

 • Včelka napsal:

  Od farmy Chodova se čekalo v 1.lize urcite alespon play off.

 • Petis napsal:

  88,68,53,47,51,153 (- zápas s Varama 0:11 – ještě štěstí, že si ten parádní zápas užil zrovna takový počet lidí..!), 20,21,39,66,45,35 …toto jsou počty diváků na domácích utkáních Stratu. Dokáže mi někdo nějak logicky vysvětlit, proč tedy ostatní týmy v 1.lize musí podnikat šaškárny se školníma zápasama apod., když to evidentně není vůbec potřeba? Aby si to někdo špatně nevyložil – rozhodně nejsem zastánce pravidla o splnění divácké návštěvnosti, ale nějak prostě některým věcem nerozumím…

 • Souček napsal:

  Je vidět, že o tom nic nevíte.. Po loňském haló unie udělala asi 10 podmínek, ze kterých kluby musí splnit asi 8. Takže pokud například zveřejnují sestřihy, nemusí dodržovat diváky. A je na každém klubu, která kritéria si vybere.

  A další věc. Chodov, Start a Traverza jsou tři samostatné subjekty, takže klidně všichni mohou hrát superligu.

  Pa

  • Petis napsal:

   Samozřejmě, že o tomto novém pravidlu vím, ale chápal jsem ho tak, že se i tak o 150 diváků kluby musí snažit, že musí přihlásit x projektových utkání a že když se pak třeba stane to, že podmínku 150 diváků splní jen na třech z nich.., tak se to pak může nahradit těmi ostatními věcmi. Rozhodně to na mě nepůsobilo tak, že se žádná projektová utkání nemusí přihlašovat.., což tak nakonec podle počtu lidí na domácích utkáních Startu opravdu vypadá.

Napsat komentář

*