Snipers Třebíč Snipers Třebíč
20. 9. 2014 Český pohár (0) KOMENTÁŘŮ

Senzační Třebíč! Z 1:7 na 11:9 a postup!

Takových zápasů se moc nevidí. Florbalisté Snipers Třebíč na postup do osmifinále Poháru České pojišťovny jen tak nezapomenou. S Havlíčkovým Brodem prohrávali už 1:7, přesto postoupili!

Když v polovině zápasu zvyšoval Petr Liška na 7:1 pro hosty, málokdo by si na Třebíč vsadil. Jenže Snipers to nezabalili a předvedli parádní obrat. Ještě do konce třetiny snížili na 4:8 a v posledním dějství soupeře rozstříleli. „Projevilo, že máme hodně mladé mužstvo. První dvě třetiny jsme hráli slušně, ve třetí byla Třebíč jasně lepší a zaslouženě postupuje,“ konstatoval kouč Erupting Dragons Jan Beránek.
Třebíč už se těší na osmifinálové utkání s Hattrickem Brno.

Snipers Třebíč – Erupting Dragons H. Brod 11:9 (1:2, 3:6, 7:1)
37., 52. a 52. Vojan, 6. a 49. Sedláček, 33. a 54. Štěpánek, 34. Petr, 53. Dlabač, 58. Blažek, 60. Janíček – 13. a 27. Beránek, 14. a 25. Sláma, 24. a 26. Andrle, 31. a 57. Liška, 34. Kučera. Rozhodčí: Janda, Rada. Vyloučení: 2:3. Bez využití. Diváci: 31.

Autor: Tomáš Rambousek