10. 8. 2011 Reprezentace - Junioři (3) KOMENTÁŘŮ

Potvrzeno. Juniorskou reprezentaci povede Kysel s Janečkem

 Juniorskou reprezentaci povedou Jiří Kysel s Tomášem Janečkem! Definitivum padlo tento týden. Návrh reprezentační komise posvětilo hlasování členů výkonného výboru České florbalové unie.

„I my máme tuto informaci potvrzenou,“ začal nový trenér reprezentace juniorů Jiří Kysel. Ten by tak měl s Tomášem Janečkem vytvořit trenérské duo, které přivede národní tým k medaili. „Naše cíle ani jiné být nemohou, když kluci dvakrát skončili čtvrtí,“ zdůraznil nový kouč.

Oba mají jasno už i o rozdělení funkcí v týmu. „Chceme být rovnocenní partneři, ale je jasné, že se budeme doplňovat. Mou náplní by měla být příprava týmu, koncepce tréninků a výběr hráčů. Od Tomáše Janečka si slibuji zase takový ten zápasový koučink. V něm má narozdíl ode mě mnohem větší praxi,“ dodal Kysel.

Tomáš Janeček má dlouholeté zkušenosti coby extraligový hráč i trenér. Naposledy jako hrající kouč vedl Kladno. Jiří Kysel se v extraligových vodách moc nepohyboval, zato se dlouhá léta věnuje metodice. Není to tak dávno, co vydal knižní florbalovou publikaci pro trenéry. Nyní vede prvoligový Hattrick Brno.


Autor: adminKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*