27. 10. 2014 Finsko (1) KOMENTÁŘŮ

Podhráský přihrával, TPS urvalo výhru v prodloužení

V předvečer výročí samostatné Československé Republiky sehrál důležitou roli v zápase finské Salibandyliigy český obránce Michal Podhráský. Bratr chodovského trenéra Davida si proti Koovee připsal asistenci na rozhodujícího gól svého týmu v prodloužení.

TPS v letošní sezoně nepředvádí nijak oslnivé výkony a tak byli mírným favoritem hosté. Koovee šlo také brzo do vedení po brance Salina. Utkání bylo velmi vyrovnané, všechny tři třetiny nakonec skončili smírně a za stavu 3:3 se šlo do prodloužení. V něm po přihrávce Podhráského vstřelil svůj druhý gól v zápase 19letý útočník TPS Sami Tuominen a rozhodl tak o tom, že oba dva body zůstávají v Turku.

TPS Turku – Koovee 4:3 pp. (1:1, 1:1, 1:1 – 1:0)
Branky: 33. a 65. Tuominen (na druhou PODHRÁSKÝ), 14. Laine, 47. Hyytiäinen – 3. Salin, 26. Koljonen, 53. Immonen. Diváci: 475.

Autor: Redakce Florbal.cz