Pelhřimovští slaví vítězství. Foto: Milan Havlík Pelhřimovští slaví vítězství. Foto: Milan Havlík
11. 8. 2015 Turnaje (1) KOMENTÁŘŮ

Turnaj v Jindřichově Hradci ovládl Pelhřimov

 Turnaje na jihu Čech se zúčastnilo několik týmů z tuzemské 1. ligy a dorazil i tým ze slovenské nejvyšší soutěže. A bylo to právě Florko Košice, jež ve finále nastoupilo proti prvoligovému Pelhřimovu, na které však posléze nestačilo. Z turnajového triumfu se raduje Spartak, který finále ovládl 5:2.

Zatímco Pelhřimov v cestě za vítězstvím jednou klopýtl v základní skupině s Dačicemi, Florko si ve skupinové fázi počínalo suverénně a se třemi výhrami šlo do vyřazovací části. Jistým dojmem působila také Česká Lípa, která dokonce nadělila Písku 12 branek.

Play-off začalo už v sobotu ráno osmifinálovými boji. Sítem neprošely Telč, Česká Krumlov, Písek a domácí Jindřichův Hradec. V neděli byly na programu čtvrtfinálové zápasy. Až na Českou Lípu prošli mezi čtyři nejlepší všichni papíroví favorité. Českolipští si neporadili s budějovickými Štíry.

Semifinálové duely přinesly dramatickou podívanou. Nejprve až v nájezdech Košice přetlačily Budějovice, následně Pelhřimov o gól pokořil Dačice. Ty si nakonec v zápase o třetí příčku spravily chuť, když porazily budějovické Štíry 3:2.

Ve finálovém boji se Pelhřimov zaskvěl dobrým výkonem a zvítězil 5:2. Nejproduktivnějším hráčem turnaje se stal dačický Prokop Ferdan, který se 14 body ovládl tabulku kanadského bodování.

Výsledky South Bohemia HB Beton Cupu (7. až 9. srpna)

Semifinále:

FbO Florko Košice – FBC Štíři České Budějovice 3:2n
Spartak Pelhřimov – TJ Centropen Dačice 4:3

O 3. místo:

FBC Štíři České Budějovice – TJ Centropen Dačice 2:3

Finále:

FbO Florko Košice – Spartak Pelhřimov 2:5


Autor: Gustav OndrejčíkKOMENTÁŘE

  • Galbavý Sebastián napsal:

    Nechápu, podle mě kdybych tam hrál já, tak všem ukážu! Vítěz kanadského bodování je hrozná lopata…

Napsat komentář

*