V utkání mužů se radoval Ondřej Vašíček (v červeném), celkově spokojenější však mohl být Patrik Dóža (v bílém). Foto: Florbal Chodov. V utkání mužů se radoval Ondřej Vašíček (v červeném), celkově spokojenější však mohl být Patrik Dóža (v bílém). Foto: Florbal Chodov.
6. 9. 2015 Turnaje (1) KOMENTÁŘŮ

Na Memoriálu Honzy Civína byl úspěšnější domácí Chodov

 Premiéru měl v sobotu na Jižním Městě nový herní formát Memoriálu Honzy Civína. Místo tradičního klasického turnaje šesti týmů se konal velký souboj mezi pořádajícím Chodovem a florbalisty Tatranu. Vyzyvatelé z Chodova se nakonec radovali z vítězství 4:2 na zápasy, utkání královské kategorie mužů ale ovládli hosté.

Na počest tragicky zesnulého mladého florbalisty se letos odehrálo šest velkých pražských derby – proti sobě si zahráli starší žáci, dorostenky, dorostenci, juniorky, ženy a nakonec muži obou oddílů.

Chodov zvítězil ve všech třech dívčích kategoriích a také trochu překvapivě opanoval souboj dorostenců, což se nakonec ukázalo jako rozhodující. Tatran si sice připsal dvě jednoznačné výhry – neočekávaně ve starších žácích a také mužích, kdy využil střelecké nemohoucnosti domácích – celkově však odešel poražen v poměru 4:2 na zápasy.

FLORBAL CHODOV – Tatran Střešovice 4:2

Starší žáci: FLORBAL CHODOV vs. Tatran Střešovice 2:8
Dorostenky: FLORBAL CHODOV vs. Tatran Střešovice 3:1
Dorostenci: FLORBAL CHODOV vs. Tatran Střešovice 3:2
Juniorky: FLORBAL CHODOV vs. Tatran Střešovice 4:2
Ženy: FLORBAL CHODOV vs. Tatran Střešovice 4:1
Muži: FLORBAL CHODOV vs. Tatran Střešovice 0:5


Autor: Redakce Florbal.czKOMENTÁŘE

  • Petr napsal:

    Na vítězství Chodova v dorostu nebylo nic překvapivého, letos má hodně silný kádr a bude patřit mezi ty týmy, které budou bojovat o postup na MČR.

Napsat komentář

*