Vítkovice mohou slavit. Foto: Ladislav Káňa Vítkovice mohou slavit. Foto: Ladislav Káňa
2. 12. 2015 Český pohár (3) KOMENTÁŘŮ

Brno v poháru končí. Nájezdy poslaly do semifinále Vítkovice

 Florbalisté Vítkovic zůstávají ve hře o pohárovou trofej. První čtvrtfinále letošního ročníku vyhrály na hřišti Brna 6:5 po samostatných nájezdech. Při exekuci totiž uspěli všichni ostravští střelci!

Vítkovice dlouho tahaly za delší konec a Buldoci pokaždé jen dotahovali ztrátu. Ta byla na začátku poslední třetiny dokonce dvoubranková, domácí celek ale během dvou po sobě jdoucích přesilovkách dokázal srovnat na 5:5.

Zápas dospěl přes prodloužení až do nájezdů, kde uspěli všichni hráči nominovaní vítkovickou střídačkou. Postupně se prosadili Rýpar, Jastřembský, Petr Jankulár i Hájek. A protože hned v první sérii selhal Jiří Koutný, bylo po Jakůbkově nezdaru už ve čtvrté sérii rozhodnuto, že do finále tentokrát Buldoci nezamíří.

Brno se tak může soustředit výhradně na ligovou soutěž, Vítkovice nadále bojují na dvou frontách a v semifinále vyzvou lepšího ze souboje FBC Ostrava – Otrokovice.

Pohár České pojišťovny, čtvrtfinále:

Bulldogs Brno – 1. SC Vítkovice 5:6sn (2:3, 1:1, 2:1 – 0:0)
Branky: 11. Kladivo (Kadlec), 19. J. Koutný (Jakůbek), 36. Krajcigr (Bauer), 46. Bauer (Juhaňák), 47. Juhaňák (Jakůbek) – 4. Hájek (Hubálek), 12. Pešat (Vilím), 18. Rýpar (Mertha), 30. Matúš (Jan Šebesta), 41. Hubálek (Hájek), rozhodující nájezd Hájek. Rozhodčí: Drápal, Pospíšil. Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0. Diváci: 110.


Autor: Tomáš RambousekKOMENTÁŘE

 • NO TAK napsal:

  „domácí celek ale během DVOU po sobě jdoucích přesilovek dokázal srovnat na 5:5“
  Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0.

  …Rambo, už to nechlastej!!!

  • Kerim napsal:

   Gól na 4:5 padl cca 3 sekundy po skončení přesilovky, takže to v podstatě byl následek přesilovky. Horší než tahle zanedbatelná nepřesnost mi připadá „Jankulák“.

 • honza napsal:

  A dostali jak se řika pořadně po P*** :-D:-D

Napsat komentář

*