Filip Šuman. Foto: Flickr Český florbal Filip Šuman. Foto: Flickr Český florbal
7. 6. 2016 Ostatní (6) KOMENTÁŘŮ

Český florbal i nadále povede Filip Šuman

 Českému florbalu bude z pozice prezidenta nadále šéfovat Filip Šuman. Rozhodla o tom valná hromada, která se na začátku června uskutečnila v Brně. Do výkonného výboru byli rovněž zvoleni noví členové Milan Bejček, Luboš Malý, Renáta Typlová a David Zlatník.

Šuman bude v čele unie působit minimálně do roku 2019 a jako prezident výkonného výboru ČFbU bude stát i u pořádání světového šampionátu v roce 2018, který se uskuteční v České republice. „Když jsme světový šampionát mužů připravovali naposledy, měli jsme představu, co s ním dokážeme způsobit. O to více jsme nyní zavázáni tehdejší úspěch minimálně zopakovat,“ vyhlíží událost Filip Šuman.

Nový výkonný výbor je z poloviny obměněn. Noví členové nahradili čtveřici Monika Adamová, Tomáš Janča, Marek Kalanin a Radek Hora, kteří se pro tentokráte rozhodli nekandidovat. Valná hromada způsobila také změny v některých komisích. Disciplinární komisi už nepovede dosavadní dlouholetý předseda Tomáš Březina, nahradí ho hejtman ústeckého regionu Marek Kalanin.

Výkonný výbor ČFbU pro roky 2016 – 2019:

Filip Šuman, Milan Bejček, Jiří Kučera, Luboš Malý, Martin Musil, Daniel Novák, Jaroslav Šedivý, Renáta Typlová, David Zlatník


Autor: Gustav OndrejčíkKOMENTÁŘE

 • Já král I. napsal:

  Alespon, že KRD povede člověk, který tomu rozumí. A po hrůzovládě Hory, to bude krok o hodně dopředu. I když bude mít co dělat ,dát všechnu tu spouět po Horovi dokupy

 • Mařena napsal:

  Áááá, nějaký zneuznaný rozhodčí, co přišel díky své neschopnosti o licenci 🙂

 • Fanda napsal:

  Renata Typlova??? holka co byla na dovolene zdarma s juniorskym tymem Slovenska v kanade ??? si delate prdel?

 • SF napsal:

  Takže to superfinále se teda rušit nebude, nebo jak?

 • Jacalyn napsal:

  The post 516 era:the deep instinct for how must LIVE, in order to feel oneself "in heaven", to feel "eternal," while in all other behaviiur one decidedly does not feel onself " in heaven"—this alone is the psychological reality of &qron;uedemptiot."A new way of LIFE after 16 May , NOT a new faith.

 • Jirka napsal:

  Jediní slušní jsou ve VV jen L.Malý a D.Zlatník. Ve dvou toho moc nezmůžou, to je škoda.

Napsat komentář

*