Hummel Open Game 2016 Hummel Open Game 2016
24. 6. 2016 Turnaje (9) KOMENTÁŘŮ

Brno jede naplno! Na jubilejní Hummel Open Game přijely i hvězdy

 Už je to tradice, poslední dva červnové víkendy patří v Brně florbalu. Před týdnem změřily síly mládežnické výběry, od čtvrtka pak už hrají v jihomoravské metropoli prázdninové týmy mužů. A v sestavách ekip v letošním ročníku najdete samozřejmě i mnohé známé tváře.

Pořadatelům se podařilo přilákat zvučná jména. Do Brna přijede na dvoutýdenní akci celkem 323 celků ze sedmi států Evropy včetně týmů ze Švédska či Švýcarska. Dětský turnaj přivítal českou florbalovou špičku v čele s týmy jako Tatran Střešovice, Bohemians Praha, FBC Ostrava, Vítkovice Oxdog, Sparta Praha, FBC Liberec či domácí Hattrick a Bulldogs Brno.

Na turnaji dospělých si své týmy již zpravidla skládají samotní hráči, a tak se představí výběry jako BSP Liberta, Peaches IBK, Richmond nebo zahraniční Team Köping či Zug Selection vedené Martinem Koutným a Johan von der Pahlenem. Dospělý turnaj ovšem jako již tradičně odstartuje již ve středu v podvečer, kdy vypukne dovednostní soutěž v nájezdech dvojic Shot and Save.

V průběhu čtvrtku i pátku na hráče čekají zápasy ve skupinách, od sobotního rána pak odstartuje play-off, které vyvrcholí nedělním finálovým dnem na halách Vodova a Campus. Finálové dny budou z obou hal přenášeny živě.

Osm dní kvalitního florbalu, bohatý doprovodný program a především spousta zábavy a nadšení z této úžasné hry. To vše na 10. ročníku Hummel Open Game.
Informace o turnaji najdete na www.opengame.cz, www.facebook.com/hummelopengame nebo nově také na Instagramu www.instagram.com/hummelopengame.


Autor: Tomáš RambousekKOMENTÁŘE

 • Martin napsal:

  Nikdy jsem nechápal důvod, proč se udělal jeden extra tým jako Peaches IBK nebo svého času Plantážníci a ti si pak honí ego na amatérských turnajích.

  • Šéf modelingové agentury napsal:

   Teambuilding, naváží se kontakty, které pak pomohou k přestupu, zvýšení sebevědomí, možnost zviditelnění se…

  • Peaches napsal:

   Popravdě Peaches IBK se v Brně prezentovali skvělou hrou. Ti kluci mají talent a chtějí jenom hrát florbal, nad nikoho se nepovyšovali a rozhodně si nikde nehonili ego. Za mě z pohledu soupeře jednoznačně palec nahoru 🙂

  • protihráč napsal:

   Já je vnímal jako bandu mladých talentovaných kluků, co si chtěji zahrát spolu, když jim to sezona neumožňuje. Co jsem viděl, chovali se slusně, žádní namistrovaní frajírci, spíš naopak. Měli tam trenéra, někteří i rodiče. Za mě taky palec nahoru, i když nás řízli ve skupině 4-3. #v miru#

   • petr napsal:

    Kluci, kteří se znají léta z republikových posezónních turnajů se domluvili, že vytvoří tým a budou objíždět neligové turnaje. Vzhledem k tomu, že jsou z různých regionů a týmů, nemají většinou jinou možnost, jak se v sezóně vidět.
    Ti co znám, jsou kluci, co to hrát umí a mají to v hlavě srovnané. Hlavně chtějí hrát florbal, jinak by byli po sezóně zalezlí jen na týmových trénincích.

 • Martin napsal:

  Děkuji všem za objasnění 🙂

 • Ondřej Bachtík napsal:

  Taky jsem chtěl jet. Škoda, že jsem nedostal nějakou nabídku…

Napsat komentář

*