Petr Novotný a Jiří Curney. Foto: Florbal Mladá Boleslav Petr Novotný a Jiří Curney. Foto: Florbal Mladá Boleslav
14. 12. 2016 Český pohár (0) KOMENTÁŘŮ

Boleslav díky hattrickům Krajcigra a Curneyho jde v poháru do semifinále

Mladá Boleslav stále živí šanci na čtvrté finále poháru v řadě. Středočeši ve čtvrtfinálovém duelu porazili Pardubice 10:7. Tři góly v utkání zaznamenali Radek Krajcigr a reprezentant Jiří Curney. Mladoboleslavští v lednovém semifinále vyzvou brněnské Bulldogs.

Pardubice až do deváté minuty vedly po úvodní trefě Kourka 1:0. Boleslav pak zásluhou Krajcigra srovnala a těsně před přestávkou poslal domácí do vedení Natov. V prostřední periodě se strhla pěkná přestřelka a diváci viděli osm branek.

Definitivní zlom v zápase tak nastal až v závěrečném dějství, kdy Středočeši odskočili do pětigólového vedení 10:5. Ačkoliv Pardubice ještě v závěru snížily, na obrat to nestačilo. Dál jde Boleslav.

Svěřenci Jana Pazdery se v boji o finále střetnou s Bulldogs Brno. Ti v průběhu světového šampionátu porazili Spartu 7:4 díky dvěma brankám Jakuba Mendreka a Jiřího Koutného. Zbývající čtvrtfinále jsou na programu příští týden.