22. 5. 2013 Vybavení (0) KOMENTÁŘŮ

Týmové vybavení na tréninky a zápasy

 Ať už stavíte školní tým, nebo jste parta kamarádů a chcete začít hrát nějakou amatérskou soutěž, neměli byste zapomínat na tréninky. Možná vám to zní jako klišé, ale je v tom ohromný kus pravdy. Hrát pouze zápasy a očekávat, že „se“ to samo nějak usadí, je chyba, kterou opakuje mnoho týmů a samozřejmě se to neblaze projevuje na jejich výkonech.

Sehrát se, natrénovat standardní situace a sladit jednotlivé sestavy, to nevznikne jen tak samo sebou. Aby vaše tréninky měly smysl, je třeba tým vybavit praktickými pomůckami.

Týmové tréninkové pomůcky

Své florbalové dovednosti získáte prací na hřišti, avšak pravidla je třeba nastudovat ve florbalové literatuře. V ní se dozvíte mnoho tipů a triků jak na tréninky, tak i na zápasy a osobní přípravu. Pro tréninky jsou velice potřebné rozlišováky. Jejich výrazné barvy vám pomáhají k lepšímu perifernímu vnímání situací a pozic hráčů. Chytrou pomůckou je autobrankář – stěna k upevnění do branky s několika otvory pro trénování přesné střelby.

S těmito pomůckami si osvojíte všechny důležité dovednosti, které zúročíte při ostrém zápasu.

Týmové vybavení na zápasy

Závodní režim každého týmu, to už není taková pohodička jako na tréninku, kde o nic nejde. Při zápase jste už všichni jeden tým oblékající stejné týmové dresy. Na zápas je vše nutné dokonale promyslet, připravit a neponechat nic náhodě. Nejen při soutěži budete potřebovat láhve na pití, ručníky a každý hráč by měl mít minimálně jednu náhradní florbalku.

Také s sebou přibalte rozlišovací dresy. Pokud budete mít shodné týmové barvy jako soupeř, rozhodčí vám při takové situaci může nařídit, abyste je použili.

Kde seženete vybavení pro florbalové týmy

Ideálním místem pro nákup veškerého týmového vybavení pro florbal je Sportobchod.cz. Vše skladem, program slev pro týmy, a poradenství od lidí, kteří florbalu skutečně rozumějí.


Autor: Sportobchod.czKOMENTÁŘE

Komentáře nejsou povoleny.