Pixbo se těší na další finálovou účasti na Czech Open. Foto: www.czechopen.cz Pixbo se těší na další finálovou účasti na Czech Open. Foto: www.czechopen.cz
12. 8. 2017 Czech Open (3) KOMENTÁŘŮ

Chodov padl v semifinále, o zlato se poperou Falun a Pixbo

 Chodov jako jediný český celek postoupil do semifinále elitní kategorie Czech Open. V něm ovšem nestačil na švédské Pixbo a po prohře 1:3 bere bronz. Ve finále se tak utkají dva týmy ze Švédska. Pixbo vyzve úřadujícího mistra Superligy Falun. Utkání se hraje zítra od 15:30 na Podvinném Mlýně.

Do čtvrtfinále se propracovaly tři české týmy. Dva z nich ovšem prohrály vysokým rozdílem. Mladá Boleslav padla s Falunem 3:11, překvapení turnaje Bohemians nestačili 1:7 na Pixbo.

Jediným českým klubem postupujícím do bojů o medaile tak byl Chodov, jenž zdolal švýcarský Wiler po samostatných nájezdech. Rozhodující gól si v rozstřelu připsal Marek Vávra a poslal celek z Jižního Města do semifinále.

V něm ovšem svěřenci Davida Podhráského nestačili na Pixbo. Druhé semifinále ovládl jednoznačně Falun, který 8:1 zdolal loňského šampiona turnaje finský EräViikingit. Zítřejší finálový zápas bude k vidění na programu Nova Sport 1 od 15:15.

Výsledky elitní mužské kategorie:

ČTVRTFINÁLE:

EräViikingit – Floorball Thurgau 5:2
Technology Florbal MB – IBF Falun 3:11
FAT PIPE Florbal Chodov – SV Wiler-Ersigen 6:5n
FbŠ Bohemians – Pixbo Wallenstam IBK 1:7

SEMIFINÁLE:

EräViikingit – IBF Falun 1:8
Pixbo Wallenstam IBK – FAT PIPE Florbal Chodov 3:1

FINÁLE:

zítra 15:30 IBF Falun – Pixbo Wallenstam IBK (Podvinný Mlýn)


Autor: Gustav OndrejčíkKOMENTÁŘE

 • fanda napsal:

  při sledování některých reprezentantú se musí petrimu protáčet panenky ještě teď…přešťastný postup chodova na tom nemúže nic změnit, ostudné vystoupení bolky by mělo být varováním více než dostatečným, nepřesvědčivé střešky a hledající se vítkovice tak překvapivě předstihují snaživí kluci bohemky…

  • pavel napsal:

   Kluci z Bohemky měli „přece“ nejlehčí skupinu…Ostatní týmy měly velice silné soupeře – kde jsem to jen četl?? Páteční večerní zápas Bohemky s IBF Falun byl pastvou pro oči a potlesk diváků během zápasu to potvrzoval. Ale těžko říct, zda Petri Kettunen viděl.. Bohemka mile překvapila svým vystoupením na turnaji a věřím tomu, že kdyby šla na MB, tak postoupila dál. Chlapi, klobouk dolů před Vámi.

 • Fanda napsal:

  Souhlas s Vámi..

Napsat komentář

*