Hattrick těsně podlehl MVILU. Foto: FB FBŠ Hattrick Brno
14. 11. 2017 1. liga (0) KOMENTÁŘŮ

Vinohrady ztratily v derby bod, MVIL v poslední minutě rozhodl proti Hattricku

V páteční předehrávce ztratily Vinohrady vedení, dva body proti Startu získaly až v prodloužení. Po superligovém zápase Sparty s Ústím se odehrálo utkání Karlových Varů a Black Angels, gólovou přestřelku zvládli domácí. Svitavy po nájezdech slavily druhou výhru.

Vedoucímu týmu druhé nejvyšší soutěže slibný úvod v derby málem nestačil. Pražský Start, který se zatím v sezóně spíše trápí, se dokázal dvakrát vrátit do zápasu a vyrovnat. Nerozhodný stav rozhodl až v prodloužení Marian Jelínek.

Přes tři stovky diváků sledovaly gólové hody v podání Karlových Varů a Black Angels. Hosté ve druhé třetině rychle ztratili čtyřbrankový náskok. Zbylé vedení v poslední částí zápasu neudrželi, dokonce museli dvakrát dotahovat. Na branku Svatka už odpověď nenašli, Karlovy Vary se tak posunuly před svého soupeře a drží čtvrtou příčku.

Smolný závěr zápasu má za sebou Hattrick Brno. Sedm minut před koncem nedokázal udržet jednobrankové vedení a po zásazích Dombrovského a Tesárka ztratil celý zápas. Deset přesných tref stálo za výhrou Litvínova, který přichystal pro Kladno již třetí domácí porážku v řadě.

Rozporuplný víkend za sebou mají Svitavy, nejdříve po nájezdech porazily Slovan Havířov, v neděli ale dostaly vysoký příděl od druhého celku z Havířova. Na předposlední Chomutov ztrácí pět bodů, na hranici play off devět.

Black Angels neudrželi vedení. Foto: Ondřej Vacula PHOTO

VÝSLEDKY 11. KOLA:

Start98 Praha- Kunratice – TJ Sokol Královské Vinohrady 6:7p (1:4, 3:0, 2:2, 0:1)
6. a 54. Řehulka, 26. Štyler, 33. Volf, 36. Chudina, 57. Petr Stejskal – 2. a 46. Kapucián, 10. Hartman, 12. Záň, 15. Šneberger, 46. Skřivánek, 64. Jelínek. Diváci: 86.

Spartak Pelhřimov – Florbal Havírov 1:7 (1:4, 0:0, 0:3)
Branky: 19. Lisa – 7. Holeš, 9. Mžyk, 11. Kučera, 13. a 46. David Beneš, 53. Varta, 53. Peřka. Diváci: 125.

Hattrick Brno – 1. MVIL Ostrava 3:4 (2:1, 1:1, 0:2)
Branky: 12. Gregor, 18. Nagy, 23. Brom – 16. a 54. Dombrovský, 31. Smrčka, 60. Tesárek. Diváci: 110.

Slovan Havířov – FBK Svitavy 8:9pn (3:2, 1:1, 4:5, 0:0)
Branky: 6. Macháček, 12. Skácel, 18. Trunkát, 21. Kozelský, 41. a 56. Daniš, 53. Gregor, 54. Kroček – 1. Volf, 7., 40. a 48. Štarman, 43. Říha, 51. Savický, 51. Kolena, 58. Richter, Jan Savický rozh. nájezd. Diváci: 55.

Hurrican Karlovy Vary – Black Angels 10:9 (2:3, 3:4, 5:2)
Branky: 8. a 48. Krejča, 8. P. Novotný, 28. a 46. Zouzal, 30. Jaroš, 38. Mosler, 47. Macek, 52. Zeman, 58. Svatek – 5., 27. a 50. Nekola, 11. a 32. Pícha, 14. a 22. Matěj Boček, 21. V. Novotný, 57. Renčín. Diváci: 340.

Kanonýři Kladno – Bivoj Litvínov 5:10 (3:3, 2:1, 0:6)
Branky: 4. Štechmüller, 17. Richtr, 18. Přívara, 28. Louvar, 40. Sedláček – 12. a 45. Skuhrovec, 18. Hocelík, 19., 49. a 55. Pudil, 28. Krejčí, 49. Hertl, 59. Mandelbaum, 60. Kropáček. Diváci: 75.

PŘEDEHRÁVKA 16. KOLA:

Florbal Havířov – FBK Svitavy 11:2 (2:2, 3:0, 6:0)
Branky: 2. Holeš, 12. a 51. Peřka, 26. Mžyk, 32. Kučera, 38. Ošťádal, 41. Varta, 48. Beneš, 52. Kloza, 56. Kožušník, 60. Šochman – 10. Pakosta, 13. Richter. Diváci: 156.