Marek Beneš slaví svou premiérovou trefu ve Švédsku s Martinem Östholmem. Foto: Per Wiklund Marek Beneš slaví svou premiérovou trefu ve Švédsku s Martinem Östholmem. Foto: Per Wiklund
26. 11. 2017 Švédsko (2) KOMENTÁŘŮ

První góly pro Beneše s Němečkem! Pixbo porazilo Thorengruppen

Pouze dva zápasy čekali čeští reprezentanti Marek Beneš s Ondřejem Němečkem na svůj premiérový zásah ve Švédské Superlize. Oba dva se trefili do sítě Thorengruppenu a pomohli tak Pixbu k vítězství.

Beneš skóroval v 19. minutě, Němeček se prosadil na začátku divoké třetí třetiny, kterou Pixbo vyhrálo 5:2. V konečném zúčtování pak lišky zvítězily na hřišti Thorengruppenu 8:7.

Kromě gólu zaznamenal Beneš ještě asistenci. Pixbo po příchodu dvou českých hráčů slavilo dvě vítězství. Další zápas odehraje ve středu doma proti Höllvikens.

Thorengruppen – Pixbo Wallenstam 7:8 (3:1, 2:2, 2:5)

Branky: 5. a 12. Reinholdt, 26. a 58. Lindberg-Dellsan, 8. Bergfors, 22. L. Holmgren, 54. Berglund – 37. a 45. Henriksson, 19. BENEŠ, 28. Julkunen, 41. Ojaniemi, 41. NĚMEČEK, 45. L. Andersson (BENEŠ), 57. M. Wahlgren. Diváci: 503.

• Marek Beneš (zády) a Ondřej Němeček. Foto: Per Wiklund
  • Marek Beneš slaví svůj gól. Foto: Per Wiklund