Sebastián Šlechta. Foto: Florbal Mladá Boleslav Sebastián Šlechta. Foto: Florbal Mladá Boleslav
18. 12. 2018 Pohár mistrů (1) KOMENTÁŘŮ

Boleslav bere na Champions Cup Šlechtu, Vítkovice Kubečkovou a Buczek

 V pondělí došlo k odtajnění soupisek všech týmů pro Champions Cup 2019. Na turnaj, který se premiérově odehraje jako „Final Four“ vezmou oba týmy talentované mládí. S týmem Boleslavi pocestuje Sebastián Šlechta, Vítkovice vezmou českou juniorskou reprezentantku Michaelu Kubečkovou a Dominiku Buczek, které obě ještě nemohou nastoupit v české ženské nejvyšší soutěži.

V netradičním termínu a novém formátu se uskuteční Champions Cup 2019. 3. a 4. ledna čeká florbal ve švédském Gävle premiéra formátu Final Four, který by měl nahradit dosavadní formát turnaje minimálně na tři roky.

Oba čeští zástupci se rozhodli, že využijí možnosti nominovat své mladé talenty. Za Mladou Boleslav tak ve Švédsku nastoupí Sebastián Šlechta, který už letos sedmkrát zasáhl do utkání Tipsport Superligy, Vítkovice zase přivezou duo Michaela Kubečková – Dominika Buczek, které zatím do zápasů Extraligy žen nastoupit nemůže.

Program celého turnaje odstartuje zápas Vítkovic s SB-Pro, Mladá Boleslav pak večer vyzve

Nominace Mladé Boleslavi na Champions Cup 2019

Brankáři: Lukáš Bauer a Petr Musil.

Hráči do pole: Sebastián Šlechta, Tomáš Novák, Petr Novotný, Tadeáš Chroust, Jakub Bína, Jan Řehoř, Martin Tokoš, Josef Pluhař, Jakub Gruber, Aleš Höffer, Jan Jelínek, Jiří Curney, Filip Zakonov, Petr Krzyžanek, Milan Tomašík a Jan Natov.

Náhradníci: Marek Macík, Daniel Martínek, Filip Kučera, Jakub Kárnik, Marek Korych, Zdeněk Vyhnálek, Daniel Goil, Jan Zoufalý, Štěpán Švejda a Ondřej Tomšík.

Nominace Vítkovic na Champions Cup 2019

Brankářky: Nikola Příleská a Petra Klečková.

Hráčky do pole: Alžbeta Ďuríková, Šárka Bol’ová, Michaela Kubečková, Markéta Kolářová, Dominika Buczek, Lenka Novotná, Jana Trošková, Zuzana Šponiarová, Kateřina Peterková, Veronika Enenkelová, Sára Seevaldová, Ivana Šupáková, Barbora Husková, Lucie Theimerová, Eliška Planková, Lucie Suchánková, Justyna Krzywak a Tereza Mikulová.

Náhradnice: Viktorie Karasová, Kamila Paloncyová, Vlaďka Maděrová, Denisa Hyršová, Barbora Suchánková a Sabrina Moravcová.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

  • buldog napsal:

    Dominika Buczek je skvělá,komplexní,nesobecká,talentovaná hráčka.V kombinaci s Kubečkovou je radost se na holky dívat.Moc fandím ať Buczek zůstane i příští sezony a udělá trošku vítr v extralize. Extralize vládnou matadorky a moc se na to nedá dívat,mládí se nám nějak neprosazuje.

Napsat komentář

*