Matyáš Krebner provádí exekuci nájezdu na Czech Open 2019. Foto: FbŠ Bohemians Matyáš Krebner provádí exekuci nájezdu na Czech Open 2019. Foto: FbŠ Bohemians
21. 8. 2019 Turnaje (2) KOMENTÁŘŮ

Bohemians vyrážejí na Falun Floorball Open, ve skupině je čeká Storvreta

 Bohemka se o víkendu zúčastní kvalitně obsazeného turnaje ve švédském Falunu. „Klokani“ se v pátek v rámci skupiny střetnou se švýcarským Zugem a v sobotu vyzvou švédského mistra Storvretu. V neděli bude následovat souboj o konečné umístění.

Ještě před vypuknutím turnaje čeká na pražský celek zajímavé měření sil. „Při dlouhé cestě do Falunu se perfektně nabízela možnost zastavit na skok hned za mostem, a to sice v Höllvikenu, kde momentálně působí náš odchovanec Martin Kisugite a rozhýbat se v přátelském utkání. Potom zde přespíme, ráno se osvěžíme v moři a pokračujeme dál,“ popsal pro klubový web detaily bohemácké cesty na sever trenér Martin Forman.

„Přípravný turnaj vnímáme jako velkou výzvu. Ihned po srovnání se špičkou na Czech Open se pokusíme předvést kvalitní výkony přímo na horké půdě Falunu. Čeká nás loňský mistr z Uppsaly, a to sice legendární Storvreta, což je pro zelenobílý mančaft, ačkoliv na přípravném turnaji, velký moment. Ale ještě předtím nás opět vyzve švýcarský Zug United,“ připomněl Forman, že se „klokani“ střetli s Zugem na nedávném Czech Open (výhra 5:1), kde vybojovali historický úspěch – bronzové medaile v elitní kategorii.

„Do Švédska si jedeme vyzkoušet naše nové herní prvky, stmelit tým a samozřejmě nasbírat cenné zkušenosti! Od turnaje si slibuji kvalitní a plnohodnotná utkání, spoustu času okolo na taktické porady a práci s týmem a samozřejmě i načerpání určité pohody do týmu v prostředí jedinečného Lugnet Sport Centra. Jdeme na to!“ burcuje svůj tým kouč zelenobílých.

Program Falun Floorball Open 2019:


Autor: redakceKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*