Michal Kvapil bude otrokovické lavičce šéfovat i v příští sezoně. Foto: Panthers Otrokovice Michal Kvapil bude otrokovické lavičce šéfovat i v příští sezoně. Foto: Panthers Otrokovice
21. 4. 2020 Superliga (1) KOMENTÁŘŮ

Otrokovice nadále povede Michal Kvapil: Je třeba dokončit rozdělanou práci

 Michal Kvapil kývl na nabídku Otrokovic a i v příští sezoně bude hlavním koučem Panthers. Vedení moravského klubu se s dosavadním koučem dohodlo na prodloužení spolupráce o další rok. Konkrétní cíle zatím stanoveny nejsou, bude totiž hodně záležet na složení kádru a udržení stávajících opor.

„Nabídku na pokračování jsme Michalovi předložili již před koncem základní části. Tým pod jeho vedením udělal velký kus práce a jsem velmi rád, že chce v této práci pokračovat. Čeká nás těžký rok a sázíme na Michala, že bude pokračovat v začleňování našich mladých hráčů mezi zkušené opory,“ věří předseda klubu a hráčská legenda Panthers Karel Ťopek.

„Nabídka mě potěšila, obzvlášť po méně úspěšném konci sezony. Zvažoval jsem hodně a nebylo to jednoduché. Díky tolerantnosti mé ženy a rodiny můžu věnovat hodně času práci s týmem. Situace, ve které se nyní všichni nacházíme, a způsob, jakým sezona skončila, mi umožnily více o pokračování přemýšlet. Dá se tedy říct, že rozhodlo právě tohle: dokončit rozdělenou práci a zlepšit méně úspěšný závěr sezony,“ přiznal pro klubový web trenér Kvapil.

„Chtěli bychom pracovat se stejným jádrem, které jsme měli v uplynulé sezoně. Záleží také na tom, kdo bude dál pokračovat. Omladili jsme tým, je potřeba na tuto činnost navázat. Určitě je teď důležité nic neuspěchat, abychom všichni byli zdraví, a po překonání doby začít naplno pracovat. Cílem je dělat radost všem příznivcům Panthers,“ dodal kouč otrokovického celku.


Autor: redakceKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*