Matěj Jendrišák a Ondřej Němeček, spoluhráči v Linköpingu i v reprezentaci. Foto: Martin Flousek, Český florbal Matěj Jendrišák a Ondřej Němeček, spoluhráči v Linköpingu i v reprezentaci. Foto: Martin Flousek, Český florbal
12. 5. 2020 Superliga (9) KOMENTÁŘŮ

Ondřej Němeček se vrací z Linköpingu do Česka, bude studovat. Byl brilantní, rozloučili se Švédové

 Obránce české florbalové reprezentace Ondřej Němeček se po dvou letech v Linköpingu vrací do české nejvyšší soutěže, znovu bude působit v české Superlize. Linköping dnes obráncův odchod ze studijních důvodů oznámil na svém webu s tím, že další obráncovo působiště neprozradil, v zákulisí se ale mluví o zájmu Mladé Boleslavi.

Ondřej Němeček prožil velmi produktivní dva roky v Linköpingu, za který v 69 zápasech švédské nejvyšší mužské soutěže nasbíral 33 bodů, úspěšně tak navázal na své předchozí krátké působení v Pixbu.

Nyní se rozhodl pro návrat domů. „Ondřej Němeček přišel do Linköpingu před dvěma lety a prošel ohromným rozvojem, na konci minulé sezony byl na svém postu brilantní,“ ocenil klub Němečkův přínos. „Nyní se rozhodl pro návrat do České republiky a studium. Linköping Ondřejovi děkuje za jeho služby a přeje mu do dalšího života jen to nejlepší, ať už jde o florbal nebo o studium,“ píše tým Matěje Jendrišáka na svém webu.


Autor: redakceKOMENTÁŘE

 • Ferda napsal:

  Made in Bolka.

 • MB napsal:

  Neříkala náhodou Bolka, že už nikoho kupovat nebude? I když je chápu, reprezentant není na volným trhu každý den

 • David napsal:

  Pokud se povede Němeček na přestup tak za mě spokojenost…!! Jedna velka a mlada posila.+ návrat Řehoře… Za mě super !!

 • Pavel napsal:

  Bolka s takto nadupanou sestavou by teoreticky mohla sbírat tituly jako Tatran v dobách své největší slávy

  • Ole napsal:

   Ne, ze „mohla“, ale hlavne mela. To, ze jich zas az tolik nemá, je podle mě chyba a propásnutí mnoha šancí.
   Jinak, myslím, že na světě je celkově asi tak maximálně 10 klubů (to možná i nadsazuji), pro které by nebyl Němeček přínosem. Takže ho chce téměř každý, ať už má sestavu jakoukoliv.

   • Kaja napsal:

    Tolik? Má celkem jeden a ještě s odřenýma ušima. Na to, že už tak pět let je kádrem o parník jinde než ostatní je to bída.

   • Pan Hradec napsal:

    Měla, ale dnes to je 50:50. 1 den a je to. Pryč jsou doby, kdy se hrálo na víc než jeden vítězný zápas…nevím kdo by třeba z 5 zápasů v dnešní lize Bolku 3x porazil.

 • Vojtas napsal:

  Me by zajimalo, jestli je to pro ty kluky sportovni vyzva vubec. Ze tu neni ambice bejt lidr jinde a rust a konkurovat, ale zapadnout mezi dalsi reprezentanty a vlastne celej rok cekat na superfinale…

Napsat komentář

*