Michaela Šponiarová věří v týmový úspěch. Foto: Martin Flousek - Český Florbal
1. 6. 2020 Extraliga žen (1) KOMENTÁŘŮ

Jsem ráda, že se spolupráce opět obnoví, říká Michaela Šponiarová. Po dvou letech je zpět ve Vítkovicích

 Druhou velmi výraznou posilu do ofenzivních řad získaly florbalistky Vítkovic. Ostravský tým totiž večer prozradil návrat slovenské útočnice Michaely Šponiarové, která se do týmu vrací po dvou letech ve finské nejvyšší soutěži.

Poslední dvě sezony odehrála Michaela Šponiarová v dresu SC Classic, kde sice patřila k nejdůležitějším individualitám, ale týmového úspěchu se nedočkala. Po generační obměně se totiž ženám Classic nedaří navázat na dřívější úspěchy a v nejvyšší finské ženské soutěži patří při nejlepším do průměru.

Ve Vítkovicích by naopak opět měla hrát o ty nejvyšší příčky. „Příchod Michaely pro nás znamená obrovské posílení, její dlouholeté zkušenosti a kvality se nám budou náramně hodit. Naše letošní cíle totiž opět budou ty nejvyšší,“ uvedl na klubovém webu prezident Vítkovic Tomáš Krásný s tím, že ženy budou chtít uspět jak na domácí, tak na mezinárodní scéně.

Sama Michaela Šponiarová se na návrat těší. „Velmi si vážím nabídky Vítkovic, ještě v těchto časech a jsem ráda, že se spolupráce opět obnoví. Těším se na kolektiv a známé prostředí Dubiny. Doufám, že týmu budu přínosná a sezona bude úspěšná,“ vzkázala slovenská útočnce Florbal.cz


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

  • bohemian rhapsody napsal:

    Vítky budou v následující sezóně bez konkurence (ale záleží to také na koronaviru)

Napsat komentář

*