Black Angels doma po Vítkovicích a Chodovu dokázali skolit také Tatran. Foto: Black Angels, Český florbal Florbalisté Black Angels. Foto: Black Angels, Český florbal
21. 7. 2020 Superliga (7) KOMENTÁŘŮ

Elitní mužské týmy Black Angels jsou v karanténě, testy prokázaly covid-19

 Ženská složka FBC Ostrava není jediným florbalovým uskupením, které je díky pandemii covid-19 v karanténě. O stejném opatření dnes informoval také oddíl Black Angels, kde v karanténě skončil superligový mužský A-tým a celek juniorů.

V minulém týdnu se nakáza projevila v ženské složce FBC Ostrava, v preventivní karanténě skončily také extraligové ženy. Dnes o podobné situaci informovali Black Angels. „Letní příprava mužského A-týmu a juniorského týmu je dočasně přerušena kvůli pozitivnímu testu na covid-19.

Hráči minulý týden společně odtrénovali svoji porci tréninků a po zjištění pozitivního testu jsme všechny, kteří přišli do kontaktu s nakaženými, nahlásili na hygienu. Oba týmy tak neodcestují na společné soustředění, které bylo naplánováno na příští týden v Kutné Hoře. Dále bude režim A týmu koordinován se zástupci hygieny,“ píše se na webových stránkách oddílu.

V Praze to je v krátké době několikáté sportovní družstvo, které skončilo v karanténě kvůli viru covid-19. Totéž nedávno potkalo také B tým fotbalové Sparty, mládežnické celky fotbalové Dukly nebo Bohemians.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*