Daniel Šešulka se představí v Livesport Superlize. Foto: FBC ČPP Ostrava Daniel Šešulka se představí v Livesport Superlize. Foto: Chur Unihockey/FBC ČPP Ostrava
9. 12. 2020 Superliga (1) KOMENTÁŘŮ

Další návrat ze Švýcarska! Daniel Šešulka je opět hráčem FBC Ostrava! Mám klub v srdci, říká

 Daniel Šešulka napodobil Martina Kisugite a krátkodobě se vrací do svého mateřského klubu. Minimálně do 28. prosince se z Churu přesouvá zpět do FBC Ostrava, odkud do světa velkého florbalu vyrazil. Podle vlastních slov rozhodlo to, že má klub v srdci.

Pětadvacetiletý obránce Daniel Šešulka patří do výkladní skříně odchovanců FBC Ostrava. Ve Švýcarsku působí sedmou sezonu, druhou pak v Churu, kde dělá kapitána. Předtím hrál pět let za nejznámější tamní oddíl Wiler-Ersigen, se kterým oslavil hned tři mistrovské tituly.

Nyní se minimálně do 28. prosince vrací do řad FBC Ostrava. Na klubovém webu přitom přiznal, že měl také jiné nabídky. „FBC vyhrálo díky rychlému jednání s vedením Churu. Samozřejmě hraje i roli, že jsem odchovanec a mám FBC v srdci,“ uvedl Šešulka, který by se mohl v dresu FBC představit již o tomto víkendu, kdy Ostravané nejprve zajíždějí na palubovku Pardubic a následně hostí Bohemians.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • hudino napsal:

  Kdo ví, jestli jim je ty kluby vůbec vrátí?
  Jak to bude vypadat s ostatními, kteří běhají venku v Běláku a oni tady hrají?
  Jak můžeme budovat značku švýcarského florbalu když takhle půjčujeme hráče? Vždyť nás třeba Češi nebudou brát vůbec vážně.
  Musíme být sobci a budovat tým!

  🙂

Napsat komentář

*