Michal Rebro s pohárem pro mistra nejvyšší soutěže. Foto: Martin Flousek - Český Florbal
13. 12. 2020 Superliga (1) KOMENTÁŘŮ

Zemřel brankář Chodova Michal Rebro, český šampion z roku 2015 s Tatranem

 Velká tragédie zasáhla florbalový Chodov. Nečekaně totiž zemřel jeho superligový brankář Michal Rebro. Třiatřicetiletý florbalista patřil k itineráři nejvyšší soutěže, ve které získal v roce 2015 mistrovský titul s Tatranem Střešovice. 

Jméno Michala Rebro bylo dlouhá léta spjato především s brankovištěm Tatranu, kde trpělivě čekal na šanci za Tomášem Kafkou. A když se dočkal, dovedl Tatran Střešovice k mistrovskému titulu v roce 2015.

Do paměti se zapsal především skvělým nájezdovým představením, kterým doslova vyrval titul z rukou Mladé Boleslavi. Přitom po velmi špatné první třetině si tehdy sám řekl o střídání…

Před loňskou sezonou zamířil na Chodov, který se po Future, Liberci, Bohemians a Tatranu stal jeho pátou štací, a kde měl za úkol nahradit rovněž klubovou legendu, Jana Baráka.

První sezonu mu pokazila pandemie koronaviru, v té druhé musel překonat zranění, ale po koronavirové pauze se dokázal vrátit a znovu zakleknout do brankoviště Chodova.

Jeho posledním zápasem ale bohužel již navždy zůstane utkání Chodova s Českou Lípou, ve kterém si i přes prohru 8:9 připsal 15 úspěšných zákroků… Před zápasem s Tatranem, který byl nakonec odložen, totiž přišla zpráva o jeho náhlém úmrtí.

Redakce Florbal.cz vyjadřuje hlubokou soustrast rodině a známým Michala Rebra, stejně tak jako celé chodovské organizaci.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

  • Fan 2 napsal:

    Čest jeho památce a hluboká soustrast pozůstalým. Bohužel už zůstaly jen krásné vzpomínky na úžasné zákroky.

Napsat komentář

*