Tereza Hanzlíková míří na čas do Švýcarska. Foto: FAT PIPE Florbal Chodov, Český florbal Tereza Hanzlíková míří na čas do Švýcarska. Foto: FAT PIPE Florbal Chodov, Český florbal
4. 3. 2021 Extraliga žen (8) KOMENTÁŘŮ

Hanzlíková po zápase s Ostravou zkolabovala. Je v pohodě, hlásil po půlnoci kouč Procházka

 Nepříjemně skončil středeční duel pro útočnici Chodova Terezu Hanzlíkovou. Bezprostředně po zápase s FBC Ostrava sice ještě z posledních sil zvládla děkovačku se svým týmem, následně ale zkolabovala téměř do náruče brankářky Hany Ranochové. Útčonici nakonec musela odvézt sanitka do nemocnice, po půlnoci ale kouč Chodova Lukáš Procházka prozradil, že je v pořádku.

Chodov slavil nečekané a velmi cenné vítězství, minimálně jedna hráčka ovšem trpěla. Útočnice Tereza Hanzlíková totiž bezprostředně po oslavě se svým týmem zkolabovala, téměř do náruče brankářky Hany Ranochové.

Událost otřásla oběma týmy. „Doufám, že Hanzlík bude v pořádku,“ uvedl už v pozápasovém hodnocení kouč hostí Jakub Robenek.

Hanzlíkovou musela do nemocnice odvézt sanitka, zhruba za hodinu už byla schopná komunikovat a hlásila, že dostala infuzi.

Po půlnoci pak přišla od hlavního trenéra Chodova Lukáše Procházky pozitivní zpráva. „Hanzlík je bohudíky v pořádku, jedná se o únavu a dehydrataci,“ prozradil zkušený kouč.


Děkovačka Chodova začíná zhruba v čase 2:05:00


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • znalec napsal:

  Nemůže to být důsledek přetížení hráček díky nesmyslnému programu soutěže?

  • Honza napsal:

   Samozřejmě, že bohužel ano…stežují si na ten program trenéři napříč extraligou. Bohužel Unie na připomínky vůbec nereagovala a proto to dopadlo, jak dopadlo

  • divák napsal:

   V zápase Chodova s Židenicemi zkolabovala jedna z hráček hostujícího týmu, co jsem si všiml během videopřenosu… takže asi nic ojedinělého v posledních týdnech

 • JV napsal:

  Program je náročný, ale nezapomínejme, že před tím holky 3 měsíce nehrály. Sil by měly mít dost!

 • Petr napsal:

  Co čekáte, když z hobby sportu udělají profesionální sport.

  Aspoň vyšlo najevo, jak to s tou ženskou florbalovou ligou a připraveností je.

  Pořád se křičelo, proč ženy nehrají a teď když hrají, tak si stěžují.

  PS: Chlapi to zvládají.

  • razyn napsal:

   Chodov zrovna patří mezi pár týmů, které lze řadit alespoň mezi rekresporty, kolabovat by měly holky z jiných týmů (bohužel snad z půlky extraligy)

 • Fan 2 napsal:

  Buď fit a dělej nám radost svou hrou, Terezko!

 • kondyčák napsal:

  Souhlas Fan 2, ale taky přidej v tréninku Terezko!

Napsat komentář

*