Redakce Florbal.cz se domluvila na pravidelné spolupráci s tvůrcem Goalie Podcastu Tomášem Fibigerem. FOTO: Tomáš Fibiger.
31. 3. 2021 Brankáři (3) KOMENTÁŘŮ

GOALIE Podcast: Jaká je šance mladých brankářů v Superlize?

 Redakce Florbal.cz se domluvila na pravidelné spolupráci s bývalým superligovým brankářem Tatranu Střešovice či Ústí nad Labem Tomášem Fibigerem. Ten se v současné době věnuje své World Floorball Goalie Academy, v níž se zaměřuje na individuální práci s florbalovými brankáři. Kromě postřehů z brankoviště gólmana českého bronzového výběru z MS juniorů 2015 ve švédském Helsingborgu anebo brankářského trenéra mistrů světa s juniorskou reprezentací z MS 2019 v kanadském Halifaxu bude naše redakce sdílet i Tomášův specializovaný GOALIE PODCAST na něm spolupracuje s Romanem Vítkem, trenérem brankářů ženské i mužské reprezentace a bývalým gólmanem superligových Pardubic.

V prvním sdíleném Goalie Podcastu vyzpovídalo tvůrčí trenérské duo Martina Haleše, juniorského mistra světa z MS 2019 v kanadském Halifaxu, kde si svými výkony dokonce vysloužil místo v All-star týmu celého mistrovství. Posluchači se dozví o jeho cestě napříč mládežnickými kategoriemi až na post jedničky v superligovém celku Sokoli Pardubice.

V hlavní části pak tvůrci probrali často velice palčivé téma vytíženosti brankářů a brankářek v juniorském věku na poli superligových týmů mužů a žen. Kde vůbec vzniká tento problém a proč se trenéři bojí dávat šance svým budoucím nadějím a jaké to může mít následky do budoucna?

Goalie Podcast si můžete pustit i na dalších platformách:

🎧 Apple Podcasts: http://bit.ly/wfgaapple
🎧 Google Podcasts: http://bit.ly/wfgagoogle
🎧 RadioPublic: http://bit.ly/wfgaradio

Autor: Jakub ŠvejkovskýKOMENTÁŘE

  • Václav napsal:

    Větší snůšku za fakta vydávaných bludů, blábolů, domněnek bez argumentů a zjednodušujících a zavádějících tvrzení by člověk pohledal. Pokud se tihle „odborníci“ podílejí na řízení národních týmů, je to k pláči.

  • znalec napsal:

    Takové kraviny a blbosti jsme dlouho neslysel…

  • Taky Petr napsal:

    Můžete mi prosím oba předchozí diskutující napsat, co se vám na obsahu nelíbilo? Co považujete za nesmysly?

Napsat komentář

*