Patrik Dóža ještě v dresu Rychenbergu v duelu s Malans. Foto: Sportfotografie Markus Aeschimann | www.markus-aeschimann.ch Patrik Dóža ještě v dresu Rychenbergu v duelu s Malans. Foto: Sportfotografie Markus Aeschimann | www.markus-aeschimann.ch
9. 4. 2021 Švýcarsko (3) KOMENTÁŘŮ

Nové angažmá pro Patrika Dóžu! Kapitán reprezentace se přesouvá do Usteru za Pražanem

 Kapitán reprezentace mužů Patrik Dóža má nové angažmá. Po dvou letech vymění Rychenberg Winterthur za Uster, ve kterém se potká s dalším bývalým spoluhráčem z Chodova, a sice Martinem Pražanem. Pro Dóžu se bude jednat o třetí švýcarské angažmá.

Pátá sezona, třetí klub. Takový je plán reprezentačního kapitána Patrika Dóži. Po dvou letech v řadách Könizu a stejné porci ve Winterthuru se přesouvá do Usteru, kde se potká s Martinem Pražanem.

Winterthur skončil v letošní sezoně na šesté pozici, tedy poslední ve vyšší skupině Master Round, aby následně vypadl ve čtvrtfinále s Malans poměrem 4:2 na zápasy.

Uster hrál nižší Challenge Round a skončil na devátém místě, nevybojoval tedy účast v osmičlenném play off, do kterého postoupily dva nejvýše postavené týmy z této skupiny.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*