11. 4. 2021 Podcasty (3) KOMENTÁŘŮ

Florbal.cz podcast: Čím Chodov zaskočil Bohemku a postoupila Sparta díky zkušenostem?

 Vedle suverénně si počínajících favoritů Mladé Boleslavi a Vítkovic si postup do semifinále Livesport Superligy vybojovaly týmy Chodova a Sparty. V čem Chodov vyzrál na dravé mládí z Bohemians a chyběly Tatranu v sérii se Spartou zkušenosti, které na sparťanské straně zosobňovali například Milan Garčar nebo brankář Martin Beneš? V dalším díle Florbal.cz podcastu přišla řeč i na kvalitu videopřenosů, dění ve Švédsku či extraligu žen. Kromě tradičních hostů odpovídali také útočník Sparty Jakub Kolstrunk či matador České Lípy Štěpán Slaný.

Čtvrtfinálové boje proběhly tak, jak se asi očekávalo. Mladá Boleslav i Vítkovice potvrdily role největších favoritů a v nejkratší možné době prošly mezi elitní čtveřici. To série pražských rivalů byly o dost vyrovnanější. Chodov nastoupil na Bohemku s výbornou taktikou a „klokani“ v sérii tahali za kratší konec. Třetí utkání prohráli po nájezdech a ve čtvrtém inkasovali rozhodující úder těsně před koncem.

Tatran se nedokázal vyrovnat s účelnou hrou Sparty, které navíc výborně zachytal brankář Martin Beneš a v útoku se činili ofenzivní tahouni. O svůj pohled na play off i na sérii se Střešovicemi se podělil útočník Sparty Jakub Kolstrunk, jenž rozhodující šesté utkání proseděl kvůli trestu za souboj s Martinem Pánkem na tribuně. I o tom forvard vítězného týmu promluvil.

Kromě něj v dalším díle Florbal.cz podcastu odpovídali na dotazy Tomáš Rambousek, florbalový novinář a komentátor stanice Nova Sport, Jakub Švejkovský, redaktor Florbal.cz a bývalý hráč Tatranu či Sparty, Michal Dannhofer, redaktor Florbal.cz specializující se na ženský florbal, a svou glosu připojil také českolipský matador Štěpán Slaný, který ještě úplně nevyloučil prodloužení své kariéry o další sezonu.

Řeč byla nejen o play off, ale také o emocích, tvrdosti hry, metru rozhodčích, zvýšené kvalitě videopřenosů, dění ve švédské SSL a probrali jsme rovněž situaci v extralize žen. Podcast najdete na našem Youtube kanále, na Soundcloud, na Spotify a na Apple podcastech! Přejeme příjemnou zábavu.

I. část – 0:00
Čím Chodov přetlačil Bohemians?
II. část – 22:00
Chyběly Tatranu zkušenosti a jak hodnotí sérii sparťan Jakub Kolstrunk?
III. část – 51:55
Glosa Štěpána Slaného (nejen) o play off
IV. část – 1:06:00
Zvyšující se kvalita florbalových videopřenosů a švédská SSL
V. část – 1:19:15
Extraligu žen čeká boj o titul


Autor: Gustav OndrejčíkKOMENTÁŘE

  • Ferda napsal:

    Tak snad tentokrát bez pípajících upozornění z messengeru a WhattsAppu, což staví tento podcast na velmi amatérskou úroveň už jen tímhle otravným detailem.

Napsat komentář

*