Tomáš Sladký bude nově působit v Churu. Foto: Chur Unihockey
15. 5. 2021 Švýcarsko (1) KOMENTÁŘŮ

Sladký má nové angažmá. V Churu bude asistentem u A týmu mužů a taktickým koučem juniorů

 Jak Tomáš Sladký naznačil, tak se také stane. Poté, co odehraje svůj poslední zápas kariéry za Vítkovice v Superfinále proti Mladé Boleslavi, stane se trenérem na zahraniční štaci. Konkrétně to bude v Churu, kde se u A týmu stane asistentem finského hlavního trenéra Iiva Pantzara. Jako taktický kouč pak bude působit také u juniorského týmu.

Tomáš Sladký se vrací do známého prostředí, v Churu odehrál ročník 2014/2015. V minulé sezoně skončil tým na 10. místě ve druhé výkonnostní skupině Challenge Round a do play off nepostoupil. Už během své kariéry se věnoval trénování mládeže.

Sladký v týmu již během tohoto angažmá vedl výběr do šestnácti let, nyní se přesune k týmu NLA a U21. „Jsme rádi, že nyní bude předávat své rozmanité zkušenosti týmům U21 a NLA,“ napsal Chur do oficiální tiskové zprávy. „Změnu přijímám jako součást přirozeného vývoje ve sportovním životě a těším se na ni,“ uvedl pak samotný Tomáš Sladký na svém oficiálním facebookovém profilu.

U juniorského týmu nahradí Brigittu Wegmann, kterou čeští florbaloví příznivci jistě znají jako asistentku Saschi Rhynera u reprezentace žen.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*