UNYP Arena bude hostit souboje o titul. Foto: ACEMA Sparta Praha UNYP Arena bude hostit souboje o titul. Foto: ACEMA Sparta Praha
22. 5. 2021 Superliga (8) KOMENTÁŘŮ

Superfinále bude v UNYP Areně

 Mladá Boleslav s Vítkovicemi a Chodov s Vítkovicemi. Tyto týmy si to v Livesport Superlize a Extralize žen rozdají o mistrovskou trofej. Dějištěm bude UNYP Arena. Superfinále je na programu 12. června. I kvůli epidemickým opatřením se nebude hrát v O2 areně, která by byla zaplněná jen z části.

Je definitivně rozhodnuto! „Vedení Českého florbalu se pro přesun do UNYP Areny rozhodlo kvůli současné pandemické situaci a aktuálně platným nařízením týkajících se hromadných akcí. Dosud není přesně specifikováno, kolik diváků bude moci být na tribunách v sobotu 12. června, kdy se akce uskuteční,“ stojí na webu Českého florbalu.

Je dost pravděpodobné, že i v polovině června ještě budou platit omezení ohledně návštěv sportovních a kulturních akcí, a tak by se pronájem O2 areny, která by nemohla být zaplněna z větší části, nevyplatil. Proto padla volba na nedaleko ležící UNYP Arenu, která je domovem pražské Sparty.


Autor: Gustav OndrejčíkKOMENTÁŘE

 • David napsal:

  Takze bez fanousku? Pusti tam pouze 260 partneru a sponzoru svazu…:(

 • Karel napsal:

  No jo zase Šumanův bafunářský večírek za peníze členů českého florbalu

 • VIP napsal:

  V lednu se hrají tři zápasy týdně, aby se všechno stíhalo a teď se měsíc čeká na „Superfinále“. Já chápu, že se jim asi nechce měnit závěr soutěže v jejím průběhu, ale myslím, že kdyby těm klubům nabídli nějakou alternativu. Třeba na dva vítězné zápas tak by rozhodně nebyli proti. Vždyť tohle není důstojné zakončení sezóny, to co má být vrchol celého ročníku. Tohle je klasický sezónní pouťák za účasti pár bafuňářů ze svazu

  • Pavel napsal:

   Jsem fanda superfinále, ale letos mě nedává tento svátek florbalu smysl.
   Neustále se my florbalisti chválíme, jak jsme „pružní“, jak umíme reagovat na nenadálé situace, na vše moderní, nebojíme se změn apod.
   Naprostá většina je letos proti superfinále, unie ale nereaguje, tzn. že už nejsme ten moderní sport, na který jsem byl vždy hrdý?

   • Pavlův hater napsal:

    Odkud víte naprostou většinu?
    Byl jste na zasedání prezidentů Superligy a slyšel jste, že to většina z nich nechce?

    Co když jen vy jste moderní s tím, že hatujete a nemáte podložené informace, které sdílíte?

 • Fan napsal:

  Tak alespoň 200 „nomálních“ fanoušků by snad pustit mohli, ne? Když maximální přípustný počet diváků pro utkání ve vnitřních prostorech je 500!

Napsat komentář

*