Barbora Husková svým hattrickem nasměrovala Vítkovice k vítězství. Foto: Flickr Český florbal
13. 6. 2021 Extraliga žen (3) KOMENTÁŘŮ

Zápas se vším všudy, usmívala se Husková. Střelkyně hattricku poděkovala celému týmu

 Svým hattrickem pomohla strhnout superfinále na stranu Rytířek z Vítkovic, vstřelila také vítěznou osmou branku. Po zápase Barbora Husková přiznala, že Vítkovice počítaly v rámci jednoho zápasu úplně se vším, přičemž to skutečně byl zápas se vším všudy. Za ocenění nejlepší hráčkou superfinálového duelu pak poděkovala celému týmu. 

Husková, autorka hattricku, se pár minut po vstřelení vítězné branky nemohla přestat usmívat na všechny okolo. „Myslím si, že to bylo opravdu velké superfinále, se vším všudy, co jsme mohli divákům nabídnout,“ popsala. Jak se utkání zlomilo? „Ani nevím. Přijde mi, že jsme pořád prohrávali, a nakonec se to nějak zlomilo na naši stranu,“ usmála se.

Po vstřelení hattricku se také stala nejlepší hráčkou superfinálového duelu. „Je to úžasný pocit, ale nebýt holek za mnou, které mě neskutečně podržely, ačkoliv jsme prohrávali, tak by to tak nebylo,“ pochválila celý tým. Rozhodly nakonec zkušenosti?  „Myslím si, že určitě, byl to jeden z faktorů, který hrál pro nás,“ kývala hlavou.

Přiznala také, že Vítkovice měly rozsáhlou přípravu. „Superfinále je jeden zápas, počítali jsme úplně se vším,“ řekla. Jak popsala vítězný gól? „Nějak se to tam odrazilo, plácla jsem do toho bekhendem a najednou jsem viděla, jak je všude okolo mě radost, takže jsem věděla, že to tam padlo,“ uvedla.

Za důležitý faktor považovala také diváky. „Určitě. Hrát bez diváků je něco úplně jiného, než když mohou přijít a dnes nám skutečně vlili neskutečné množství energie do žil, a to také udělalo zápas takovým, jakým byl,“ poděkovala za podporu.

Vítkovicím tak vzniká právo na účast na Champions Cupu 2022, který se uskuteční ve Švýcarsku. „Teď vůbec nevím, ale určitě se těšíme, budeme se připravovat a doufám, že tam něco předvedeme,“ plánuje Barbora Husková.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • Mon napsal:

  To vážně sudí před druhým gólem Chodova neviděli, že míček byl venku z hřiště?V tu sobotu byla na tom Podvinném mlýně z vedra asi nějaká mlha.

 • Hubert napsal:

  Vítkovice strašné chyby dozadu a Chodov velmi dobrý v protiútocích. Jinak podle mě né úplně povedené ze strany gólmanek – měly pár skvělých zákroků, ale taky i dost nečisté svědomí. Ranochové tam některé góly prošly dost zajímavě. Karasová zas očividně nervózní chytala jen na čáře a nešla do zmenšování úhlů a Chodovačky jí to tam v klidu posílaly.

  • Jakub napsal:

   Naprosty souhlas, Vitky tolik chyb neudelaly za celou sezonu jak v tomto utkani. A golmanky take souhlas, Karasova jeden dobry zakrok, jinak navic nic nechytla, nechapu ze je v repre junuorek, ani vyhoz ji nejde ale mozna trema ale repre ??? Ranochova prec jen neco chytla na vic,ale zase minimalne 2 branky jeji tak ze take nic moc. A jeden postreh, komentatorka davala za vinu Karasove gol ktery byl jedna na 0 a dobre umistnema strela ale Ranochova pri obdrzenem golu na blizsi tyc… dobre mirena strela tak ze letosni superfinale se vsim vsudy a o chlapech radeji nemluvit….

Napsat komentář

*