BLACK ANGELS mají druhou výhru na Czech Open 2021 Foto: Flickr Floorball in Prague
7. 8. 2021 Czech Open (0) KOMENTÁŘŮ

2. DEN CZECH OPEN: Druhá výhra pro BLACK ANGELS, Sparta porazila Tatran. Ženští favorité v semifinále

Druhý den turnaje Czech Open 2021 přinesl v elitní mužské kategorii výhru BLACK ANGELS, kteří porazili 6:3 Bohemians. Ve druhém mužském utkání pak Sparta porazila Tatran poměrem 5:2. V ženské elitě postoupily do semifinále všichni favorité, ačkoliv Bohemians s Tatranem museli využít trestných střílení.
B
V mužské elitní kategorii pokračuje krasojízda BLACK ANGELS. Andělé si v pátek vyšlápli na Bohemians V závěru první třetiny sice ztratili dvoubrankové vedení, prostřední část hry jim ale vyšla náramně, a získané tříbrankové vedení již udrželi do konce utkání.

První výhru na turnaji zapsala domácí Sparta, která porazila Tatran 5:2. Na úvodní gól Němečka odpověděl Křenek, který svým dalším zásahem určil skóre po první třetině na 2:1 pro Spartu. Radim Křenek bodoval také v polovině zápasu, kdy přihrál Čermákovi.

Ačkoliv Sparta soupeři v závěru utkání nabídla dvě přesilové hry, nakonec se mohla radovat z vítězství 5:2.

Ženská elita už má jasno o semifinalistech. Vítkovice se utkají podruhé na turnaji s Bohemians, přičemž páteční duel pro ně znamenal velkou výzvu: Ostravanky totiž do zápasu špatně vstoupily a dokázaly jej vyhrát až po sérii šesti branek, především ve druhém poločase, která znamenala otočku skóre z 2:6 na 8:6.

Druhou dvojici utvoří Chodov, který si poradil 7:1 se Startem98 a Tatran Střešovice, ten vyřadil juniorskou reprezentaci po nájezdech, které si zajistila brankou Brucháčkové 11 sekund před koncem řádné hrací doby.