Kouč Kettunen se chce na Polish Open prezentovat aktivní hrou. Foto: Český florbal Kouč Kettunen se chce na Polish Open prezentovat aktivní hrou. Foto: Český florbal
24. 8. 2021 Reprezentace - Muži (2) KOMENTÁŘŮ

Na Polish Open s tradičními oporami. Šanci opět dostane i sparťan Zouzal

 Český národní tým se na začátku září zúčastní tradičního turnaje v Polsku. Finský kouč reprezentace Petri Kettunen vybral 21 hráčů, mezi kterými opět nechybí sparťanský útočník Marek Zouzal.

„Tým jsme vybrali na základě dlouhodobého pozorování a výkonů na reprezentačních kempech,“ osvětlil Kettunen, jak došlo k výběru. Do prosincového světového šampionátu už přitom zbývají pouze dvě mezinárodní akce, a tak Polish Open může výrazně napovědět směrem k závěrečné nominaci.

„Jsme nadšení, že můžeme hrát po téměř dvouleté přestávce špičkové mezinárodní zápasy. Od kvalifikace na mistrovství světa jsme odehráli pouze čtyři zápasy proti Slovensku. Teď se můžeme poměřit i s dalšími týmy včetně Švýcarska,“ dodal Kettunen.

NOMINACE REPREZENTACE NA POLISH OPEN:

Brankáři: Lukáš Bauer (Florbal Mladá Boleslav), Martin Beneš (Sparta Praha).

Obránci: Jiří Bauer a Tomáš Sýkora (oba Florbal Chodov), Dominik Beneš a Jakub Gruber (oba Florbal Mladá Boleslav), Jiří Besta a Ondřej Vítovec (oba 1. SC Vítkovice), Ondřej Němeček (Tatran Střešovice).

Útočníci: Marek Beneš a David Šimek (oba Tatran Střešovice), Jakub Buršík a Filip Forman (FbŠ Bohemians), Adam Delong a Matyáš Šindler (oba 1. SC Vítkovice), Martin Kisugite (Floorball Köniz, Švýc.), Mikuláš Krbec a Marek Zouzal (oba Sparta Praha), Filip Langer (FBC Kalmarsund, Švéd.), Tom Ondrušek (Florbal Chodov), Josef Rýpar (Linköping IBK, Švéd.).

ROZPIS ZÁPASŮ REPREZENTACE NA POLISH OPEN:

2. 9. 2021, ČR – Polsko (19.00)
3. 9. 2021, ČR – Švýcarsko (16.00)
4. 9. 2021, ČR – Slovensko (18.00)
5. 9. 2021, o konečné umístění


Autor: redakceKOMENTÁŘE

  • hudino napsal:

    ufff, to vypadá s ohledem na MS hrozivě. Polovina týmu nemá dynamity v nohách, bez kterých se florbal dá hrát a vyhrávat proti Singapuru nebo Polsku… tak se ukaž Petri

  • vojtas napsal:

    hele co se stalo s dóžou? naposledy kapitán, pak měl prácia teď úplný ticho po pěšině

Napsat komentář

*