Marek Fiala na lavičce Hattricku končí. Foto: Hattrick Brno Marek Fiala na lavičce Hattricku končí. Foto: Hattrick Brno
20. 10. 2021 Superliga (5) KOMENTÁŘŮ

Prohra s Otrokovicemi a konec. Marek Fiala u mužů Hattricku skončil

 První trenérská změna v Livesport Superlize. Na lavičce posledního Hattricku Brno končí Marek Fiala, trenér, který Hattrick dovedl do Superligy. Ve strukturách brněnského týmu ale nadále zůstane jako šéftrenér a trenér mládeže. Nástupcem se ve středu odpoledne stal Jan Nizner. 

Marek Fiala přišel do brněnského Hattricku v prosinci 2016, na lavičce A-týmu odkoučoval 164 zápasů. Tím posledním se stala pondělní televizní porážka 2:6 od Otrokovic. Po letním konci legendárního Luďka Ondráčka tak přichází další výrazná změna.

Dala se ale očekávat, Hattrick všech osm dosavadních zápasů prohrál, jediný bod získal za remízu s Českou Lípou v základní hrací době. Také toto utkání ale nakonec prohrál.

 


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • honza napsal:

  Ty už trenér nejsi Marku. Ty už ne.

 • Brno napsal:

  A co čekají, vždyť úspěch Brna byl postaven na Ondráčkovi s Coufalem a když jsou pryč, tak to jde do kopru. Nadějnej byl Hemerka, ale ten už je taky pryč. A s tím co tam zůstalo se zázraky dělat nedají, ale chápu že vedení muselo nějak reagovat.

 • Petr napsal:

  Otázka, zda je to trenérem, nebo spíše hráčským kádrem. Hattricku chybí dva kvalitní útočníci jako sůl. Luděk Ondráček nenahrazen. Lepit Sládečkem pravé křídlo je špatný vtip.

 • Brno napsal:

  Kdyz rekne do televize slovo „nalepenejch“ tak nemuze reprezentovat Brno!!!

 • znalec napsal:

  Tahle partička privandrovalcu uz potopila Bulldogs, ted nici i Hattrick – v Brne asi nejsou normalni, ale jmena jako Sladecek nebo Juhanak bych ve svem tymu nikdy nechtel! At zije Chodov!

Napsat komentář

*